Wpis z mikrobloga

#rozdajo Dzisiaj zamiast zwyczajowego mojego spamu i rozdajo, mamy #rozdajo charytatywne. Do wygrania skin do #csgo o wartosci kilkunastu euro AWP Fever Dream MW. Losujemy mirkorandomem jutro rano, ale wylosowana osoba bedzie musiala wyslac skrina z potwierdzeniem oddania glosu.

Oddania glosu na co? Ano takie male #pomagajzwykopem
Nowo powstala fundacja zajmujaca sie rehabilitacja dzieci z autyzmem bierze udzial w konkursie na dofinansofanie z fundacji AVIVA na zbudowanie sali w ktorej w innowacyjny sposob bedzie mozna pobudzac zmysly tych dzieciakow.

Pomysl jest swietny, sa za to odpowiedzialni ludzie od mojego znajomego, takze sprawdzone osoby, ktore szczerze wierze ze wykorzystaja te pieniadze dobrze i zbuduja dla tych dzieciakow miejsce w ktorym beda mogly sie rozwinac.

Co trzeba zrobic?
Wystarczy wejsc pod wskazany link:
http://todlamniewazne.pl/inicjatywa,1595,wielozmyslowa-terapia-niezwyklych-dzieci.html
I oddac glos. Trzeba go potwierdzic mailem, mozecie oczywiscie uzyc maila do spamu, ale nie wpisujcie glupot w miejsca Imie i Nazwisko, aby pozniej nikt sie nie przyczepil ze to fejkowe glosy.

Z gory dziekuje za wszystkie glosy
Pobierz P.....o - #rozdajo Dzisiaj zamiast zwyczajowego mojego spamu i rozdajo, mamy #rozdajo...
źródło: comment_tCZZ0wocYHBqKqgsTkF0UPkoDhVFPlLL.jpg
  • 41
@AZATEJDZ: @RayColl_PL: Dzieki piekne panowie :) Jak macie komu wyslac to tez bym prosil, wyjatkowo tak bo inicjatywa jest naprawde szczytna wiec warto pospamowac zeby to dofinansowanie trafilo w dobre rece, do ludzi ktorzy teog nie przejedza tylko faktycznie cos stworza.