Wpis z mikrobloga

Dzień dobry #chinskiekody,

W Banggood na dzisiaj:
Rejestrator jazdy VIOFO A119S z GPS w cenie 109,99$ (bez refa)
Multimetr ANENG AN8002 w cenie 10,41$ z kodem AN8002 (bez refa)
Xiaomi Redmi 4X 3/32GB złoty w cenie 134,99$ (bez refa) --> z wysyłką Priority Direct Mail zmniejszającą szanę na VAT.

W Gearbest:
Xiaomi Redmi Note 4 3/32GB Global szary (SD 625 LTE B20) w cenie 145,99$ z kodem NOTER1 (bez refa
Xiaomi Redmi Note 4X 3/32GB szary w cenie 145,99$ z kodem RNOTE4 (bez refa) --> zanim znów zapytacie Note 4X nie wspiera LTE B20.
Xiaomi Redmi Note 4X 4/64GB szary w cenie 169,99$ z kodem RRedmi4X (bez refa) --> dobra cena na ten model.
Xiaomi Mi6 - 6/64 GB czarny w cenie 429,99$ z kodem RmiMi6 (bez refa)
OUKITEL C5 Pro 2/16GB w cenie 72,99$ z kodem C5Pro (bez refa) - wysyłka z magazynu europejskiego.
LeTV LeEco Le 2 X520 3/32 GB w cenie 119,99$ z kodem X520 (bez refa) --> taniej 20$, niż ostatnio.
oraz promocje nietelefoniczne:
Słuchawki bezprzewodowe Awei A990BL w cenie 8,99$ (bez refa)
Głośnik bezprzewodowy Xiaomi biały w cenie 18,59$ z kodem Blueto (bez refa)
Xiaomi Mi Android TV Box w wersji International w cenie tylko 54,89$ z kodem GBMIBOXE (bez refa)
Odkurzacz Xiaomi Mi Robot w cenie 319,99$ z kodem XMRACS (Bez refa)

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć oferty na inne #telefony, których nie było w tym zestawieniu lub dodaj wpis do ulubionych, by wrócić do niego później. Zobacz też naszą stronę internetową, by być na bieżąco z nowymi promocjami.

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

Powyższe linki są linkami typu "ref", ułamek wartości zakupionego produktu wspiera moją dalszą pracę pod tagiem #chinskiekody . Możesz także kliknąć w link bezpośredni "bez refa" - wybór należy do Ciebie. W obu wypadkach nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, zaś wybór linku nie ma wpływu na końcową cenę produktu.

Obrazek dla każdego, kto dzisiaj będzie korzystał z dobrej pogody, tylko nie spalcie kiełbasek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#xiaomi #gearbest #banggood #kodyrabatowe #kupony
rybakfischermann - Dzień dobry #chinskiekody, 

W Banggood na dzisiaj:
Rejestrator...

źródło: comment_1P6EmhpiO0RDZvyH22EV7fj2UGVvBfRn.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
Wołam zainteresowanych (51) z listy Chińskie kody
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @rybak_fischermann @Boniekk @srogie_ciasteczko @bananzo @ZewBorsuka @fidel @Ghalard @zelmis @#!$%@? @kiwors @poxie @braffka @lechuu @Jerzy_Spadkowsky @sake12 @michal01111 @maks1823 @wally1976 @CoZaGamon @RocketSlayer @Shinoks @Frexor @Felonious_Gru @maslokm @meetom @lord_100 @browarPL @marceli-grabowski @wykopuser @mrKoval @brudny @zales13 @Cock_Inside @magic96 @D0m3L @gorush @matti_aa @Gametleman @dziabarakus @Dowluk @MikeR @
  • Odpowiedz
Czy wszystko teraz z GB wlatuje na VAT? W ogóle VAT od oficjalnej kwoty zakupu czy może przechodzą akcje z zaniżoną wartością?
Ciągle poluję na Note 4 Global i 146usd ładna cena ale z VATem już mniej :/
  • Odpowiedz
Multimetr ANENG AN8002 w cenie 10,41$ z kodem AN8002 (bez refa)


@rybak_fischermann: oj nie ładnie tak nie sprawdzać kuponu ( ͡° ͜ʖ ͡°) już wczoraj mi bangood pisało:
"Actually the coupon price for this item is $13.88 by using this coupon code: AN8002. Same as the current price on the page."
  • Odpowiedz
@SanFable: a w sumie mój błąd to wersja bez GPS. Wersja z "S" ma matrycę Sony IMX291
Tutaj porównanie na filmie.
@rydzo: jak zawsze 50/50, chyba że wysyłka z magazynu chińskiego, to można wybrać Priority Line.
@kruprz: a może czasami dodaję taką ofertą, byś mógł skomentować? Wczoraj sprawdzałem go i działał, a z kodem 5bf7bb 69 centów taniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
rybakfischermann - @SanFable: a w sumie mój błąd to wersja bez GPS. Wersja z "S" ma m...
  • Odpowiedz