Wpis z mikrobloga

#okultyzm #mistycyzm #paranormalne #teoriespiskowe #creepy #reptilianie #ufo #obcy #kosmici #opetania

Szósta część dziwnych teorii. Poprzednia.

PS: Możecie w to wierzyć lub nie ale przy próbie dodania tego wpisu straciłem dostęp do wykopu, oraz wszystkich stron poza Google :). Dopiero po godzinie z tym się uporałem.

26. Podziemna baza Reptilianów pod wzgórzem Lassen w regionie Cascade w Północnej Kalifornii (zdjęcie niżej). Istnieje wiele realnych doniesień tubylców o obserwacji dziwnych istot. Więcej informacji w tym artykule http://www.costaricantimes.com/ghost-ufo-hunting-in-mount-lassen-great-sand-dunes-national-parks/45276

27. Niektóre obce byty dokonują gwałtów na ludziach. I nie ma tu znaczenia płeć gdyż ludzki samiec jest dla istot wyższych i bardziej drapieżnych tym samym czym dla ludzkiego samca jest kobieta. Na wyższych poziomach gwałt nie musi polegać na wprowadzeniu członka w macice, lecz polega na gwałcie mentalnym by wywołać upokorzenie, posłuszeństwo i docelowo zdobycie energii seksualnej z danej istoty. Taki zgwałcony człowiek nie musi być wcale świadomy gwałtu, jednak skutki tego będzie odczuwał w życiu codziennym.

28. Nie może istnieć istota całkowicie zła. Nawet najbardziej demoniczne, złe i brutalne istoty zawierają w sobie boski pierwiastek. Tak samo istota pozytywna posiada w sobie pierwiastek negatywizmu. Mówi o tym symbol jing jang.

29. Z jednego przekazu wyszła informacja że na zachodzie Europy jest wlewana do ludzkich umysłów pewna "trucizna". Nie chodziło o związek chemiczny tylko o system przekonań, programowanie. Pierwsze o czym pomyślałem to tą trucizną jest pewnie... lewactwo :)

30, WTC 9/11 został zainscenizowany przez niezbyt przyjemnych ludzi i negatywne byty z nimi współpracujące. Samoloty wcale się nie rozbiły tylko wleciały w portal i przeteleportowały się w inne miejsce gdzie normalnie wylądowały. Efekty ogniowe to był tylko hologram. Czyli jedna z najbardziej abstrakcyjnych teorii.
damianooo5 - #okultyzm #mistycyzm #paranormalne #teoriespiskowe #creepy #reptilianie ...

źródło: comment_Ak5CB2mkfgXWTXC6wOx2BnFxSi4lk3oe.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@damianooo5: Ponieważ jestem ciekaw dlaczego to opisujesz, czy takie śmieszki, że coś takiego jest wymyślane czy serio jakoś tam uważasz, że część tego jest na serio. Jak dla mnie to wszystko brzmi niby z jakimś tam sensem, ale z drugiej strony jest to zbyt abstrakcyjne. Jednak trochę to się dobrze wpasowuje w religie i wyobrażenie o diabłach na przykład, a chanellingi na czym polegają? Wczoraj wieczorem przejrzałem na szybko posty, które
  • Odpowiedz
@the_white_crystal: powiem ci szczerze że to czy w to wierzę czy nie nie ma żadnego znaczenia. A co do channelingów to jest to znany temat i definicja jest dostępna nawet w wikipedi więc w necie znajdziesz sporo obszerniejsze informacje na ten temat. Chyba że masz jakieś inne konkretne pytania.
  • Odpowiedz
@damianooo5: Bardziej mnie interesują dokładnie jakieś strony gdzie można o tych paranormalnych tematach poczytać, polskie czy anglojęzyczne. Jak sam napisałeś, zacząłeś się tym interesować to pewnie znasz. Nie chcę suchych definicji z Wiki. Chyba, że jestem skazany na przegrzebanie Google.
  • Odpowiedz