Wpis z mikrobloga

@ArchID Marcin Rola to rak, lepiej jakby jego goście sami siedzieli przed kamera i mowili co chca, a tego mlodego co ostatnio zaprosił do programu to juz byla totalna masakra wyłączyłem po 5 minutach bo ani gosc ani gospodarz mi nie podpasowal
  • Odpowiedz
@ArchID: Jako, że do działalność publicystyczno-dziennikarskiej Roli podchodzę z dużą dozą niechęci i wstrętu (nie ukrywam, że postać "detektywa" również wzbudza we mnie pewne repulsje), to czy ktoś śledzący sprawę Magdy z uwagą mógłby zaopiniować czy w ogóle warto ten materiał włączać?
  • Odpowiedz
Czy ktoś może pokrótce zreferować co tam mówili?


@gigaset: że sekcja nic nie wykaże. Magda dostała na miejscu paranoi i wyskoczyła przez okno, bo chciała ucieć. Czy najbardziej prawdopodobna wersja wydarzeń.
  • Odpowiedz
@gigaset: no masz rację, na ogół ludzie od egipskiego klimatu nie dostają paranoi, dlatego też nie masz takich przypadków co każdy turnus. W tym przypadku dziewczyna nie była do końca stabilna emocjonalnie, są przesłanki, że leczyła się wcześniej, doszła do tego depresja, rozczarowanie i na miejscu dostała ataku.
  • Odpowiedz
@ArchID: nawet mi się oglądać nie chciało, nie ma sensu, i ta konfrontacja też pewnie będzie taka sama. On ma stała linię obrony - błędne informacje które podawał nie były jego błędem, tylko 'kogoś innego'. Problem w tym, że to ON jest właścicielem i rzecznikiem swojej firmy, powinien odpowiadać za rzetelność informacji które przekazuje opinii publicznej. Wychodzi że przekazuje dużo niezweryfikowanego 'gówna', manipulując tym samym opinię publiczną, po czym umywa ręce - 'to nie ja'. Co za absurd.

Kluczowe pytania jakie bym mu zadał - nie wiem czy się pojawiły w tym wywiadzie:

- co z kobietą z Gniezna która rzekomo - według niego - 2,5 roku temu popełniła samobójstwo W TYM SAMYM szpitalu co
  • Odpowiedz
są przesłanki, że leczyła się wcześniej


@dziaru: No właśnie o to chodzi że nie ma takich przesłanek. Już zostało wyjaśnione, że korzystała z porad dla dzieci alkoholików, a nie żadne leczenie. I to wiele lat temu, jeszcze w Zgorzelcu. Więc cała teoria w #!$%@?...
  • Odpowiedz
No właśnie o to chodzi że nie ma takich przesłanek.


@gigaset: obejrzyj nagranie. Korzystała z porad = miała wcześniej problemy psychiczne. Ale nawet gdyby ich nie miała to przecież nie wyklucza to załamania psychicznego...
  • Odpowiedz