Wpis z mikrobloga

Cześć Wam, Wykopowicze!

Przede wszystkim należą Was się ogromne podziękowania za liczne zgłoszenia problemów związanych z dzisiejszym działaniem serwisu. Tym razem to nie my psujemy, ale nie martwcie się, wyjaśniamy już sprawę z naszym operatorem. A na razie mogę jedynie prosić Was o cierpliwość. Jeśli tylko dowiem się czegoś nowego - dam znać.

A skoro przy problemach jesteśmy... Dostajemy od Was dużo zgłoszeń dotyczących niedziałającego scrolla w Chrome. To akurat błąd Chrome, nie Wykopu. Ale problem ten został już im zgłoszony, także będziemy trzymać kciuki, aby ekipa Chrome szybko załatała ten błąd ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziś Dzień Matki - pamiętaliście o życzeniach dla Waszych Mam?

#wykop #wykopblog
  • 42
@a__s:
Jest jakaś szansa by zielonki miały tygodniowy okres kiedy nie mogą wrzucać śmiesznych obrazków i pisać postów?
Akurat przez ten czas nauczyli by się tutejszych zasad i wyeliminowalibyśmy problem kont zakładanych tylko do trollowania.

A no i jak zawsze ( ˘ ³˘) (ʘʘ)
Kiedy są faktycznie i to widać to siedzicie cicho


@WuDwaKa: Być może tak to wygląda z zewnątrz, ale wierz mi - gdy są naprawdę poważne problemy, to cały zespół 100% swojej uwagi poświęca sprawie. Czasem nie od razu wiadomo co powoduje błąd, wtedy jednocześnie nad sprawą siedzi kilka zespołów :-)
@a__s: dzisiaj scroll działał, ale były dni gdy nie działał.
były też dni gdy zdjęcia nie działały, ale dzisiaj działają.

ten świat jest niesamowity!