Wpis z mikrobloga

@JajecznicaNaGrzankach: @a5f5c1: https://pl.aliexpress.com/item/full-cover-color-glass-film-Mocolo-Tempered-Glass-Screen-Protector-for-Xiaomi-MI-Redmi-4-redmi/32767593224.html
ja mam takie właśnie i jest git. Upadł mi już z tysiąc razy i praktycznie nic się nie stało.
U mnie nic nie odstaje z tyłu. Ja miałem chińskiego roma. Z kumplem wojowałem z dwa tygodnie zanim ogarnęliśmy jak przejść na globala. Jak Ci nie przeszkadza to po co zmieniać ((oo))
@JajecznicaNaGrzankach kolega a5 pytał czy bez etui spadł i się nie obtłukł. Napisałem jakie mam mniej więcej.

@a5f5c1 bateria mega. 3 dni norma trzyma grając w gry i into internety. Ma te spore ramki czarne i ludzie narzekają ale ja na to uwagi w ogóle nie zwracam i mi nie przeszkadza. Ja jestem mega zadowolony jak za taką cenę.
@magicznygosciu: co do tych czarnych ramek właśnie to albo mam podróbkę, albo xiaomi to poprawiło potem, bo u mnie tych czarnych ramek praktycznie nie widać, choć mam białą wersję z przodu i porównując do filmików z internetu, to naprawdę u mnie ich właściwie nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)