Wpis z mikrobloga

@emitar: @m4rk: @RomeYY: @Krzywa_noga: @TheOwl: @rothenburg-vw: kolej jest zadufany w sobie, Michał Herok, http://www.seogroup.pl SeoGroup, wszedzie o nim mowi i sie chwali, bylem ostatnio w Katowicach na FestiwaluSeo, zapowiadali go slowami: "Wlasciciel najstarszej agencji SEO, wlasciciel 600set konnego Nissana Nismo", na agendzie:
"Prywatnie pasjonat motoryzacji, zwłaszcza japońskiej (właściciel pierwszego w Europie środkowo-wschodniej Nissana GT-R w wersji NISMO), muzyki elektronicznej i nowych technologii."
no #!$%@? co za
@kisiowy: Ze swojej strony widuję czarną teslę s, czerwoną s i czarną X raz widziałem.
Ze spalinowych to dość często jest białe ferrari, czarne 911, na podziemnym g63 i inne smaczki. Polecam, widoki przednie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@uketrab: No parkingi tam to nie dość że jest ich mało to jeszcze są dość drogie, ale no, powodzi się :D
A i tak najbardziej (poza teslami ofc
@emitar: nie ciebie wołałem typie

no #!$%@? co za #!$%@? umyslowe. tak nawiasem dodając, ten GTR nie jest jego, jest #!$%@? banku !


@chez: to też se weź takie od banku xD ból wykopowych pękających dup słychać chyba w samej Japonii xD

"Prywatnie pasjonat motoryzacji, zwłaszcza japońskiej (właściciel pierwszego w Europie środkowo-wschodniej Nissana GT-R w wersji NISMO), muzyki elektronicznej i nowych technologii."


@chez: chcesz to się tytuuj w stopce
@rothenburg-vw: ból dupy ? nc.. irytuje mnie ten gość, wszędzie wciska na siłę tego GTR'a. poza tym gtr na oryginalnej skrzyni to przereklamowany śmietnik ktorego objezdzalem
@RomeYY: Znaczy no pewnie wiesz, ale ten samochód ma nawet swój fanpejdż na FB. Podejrzewam, że zdawał sobie sprawę z tego, że mogą mu to auto zablokować, może w ten sposób szukał rozgłosu? Zwłaszcza, że jest jaki jest. Na fanpejdżach carspottingowych nawet komentuje, że hehe nie można nawet szybkiego biznesiku zrobić. Fury zazdroszczę, zachowania trochę mniej.
@rothenburg-vw: typ że znaczkiem VW w awatarze broniący kogoś łamiącego przepisy bo przecież "ma drogie auto to może i generalnie o co ten krzyk lewako-pedałów co tylko zakazujo autami stawać wszędzie"


@mwmichal: równie dobrze mogło go pocisnąć sranie i stanął pod najbliższym kiblem. Dostał blokadę to zapłaci mandat, po #!$%@? wyzywać obce osoby od sebixów. Jakbyś jeździł samochodem unikatowym w skali czterech krajów to nawet jakbyś na pomarańczowym wjechał to
pewnie mu się skrzynia #!$%@?ła a debile mu auto zablokowali

każdemu się może zdarzyć po przejechaniu 1500 km


@gwynebleid: żart ujawniający laika, jak te lawety z Alfy Romeo ;)
To jest już poliftowy GT-R (widać choćby po przednim zderzaku) z usprawnionym systemem LC i poprawioną skrzynią.
Można katować te nowsze egzemplarze bez obawy o "niespodzianki".

To też powód dla drastycznie spadającej ceny używek 1.gen ;)
ból dupy ? nc.. irytuje mnie ten gość, wszędzie wciska na siłę tego GTR'a. poza tym gtr na oryginalnej skrzyni to przereklamowany śmietnik ktorego objezdzalem


@chez: chyba wzrokiem na światłach, w autobusie jadąc do roboty