Wpis z mikrobloga

Zamierzam przenieść się do Poznania i muszę ogarnąć jakąś pracę. Skończyłem jedynie liceum, znam dość dobrze angielski. Dotychczas pracowałem jedynie jako operator maszyn i magazynier, więc czegoś podobnego szukam. Najbardziej zależałoby mi, by nie pracować na nockach, gdyż mnie to wykańcza. W ostateczności jestem jednak w stanie na to przystać.

#poznan #pracbaza
  • 17
@cleglav: Pracy w Poznaniu jest w opór, zależy jak stoisz finansowo, jak kiepsko to proponuję łapać cokolwiek z tym nie będzie problemu na magazynie itp. w tydzień na spokojnie coś znajdziesz i będziesz mógł zacząć pracę (dowiedz się dokładnie w razie co, bo często też musisz czekać na jakieś szkolenie bhp etc.), a w między czasie możesz poszukać czegoś by wykorzystać język, jakaś praca biurowa może Ci się trafi, ale tu
@ddaroo: @cleglav: agencje pracy są spoko o ile po X czasu dadzą stałą umowę.

Taki amazon, jak będziesz pracował 3 miechy i nie będzie z Tobą problemów, dostajesz umowe o prace i gratyfikacji sporo.
Ale tam masz nocki.
@Akuku69: dokładnie, dlatego najlepiej mieć umowę z pracodawcą, a nie przez pośrednika, tylko u większych po prostu tak się nie da zaczynając od najniższego szczebla.
@cleglav: kumpel pracuje w Kompanii i zadowolony nie jest. Kasa dużo mniejsza niż np. w Amazonie (nie pamiętam 30%?), ciągle ma nocki (miał nie mieć), generalnie bez szału.


@cleglav: Masz swoje auto by móc dojeżdżać do pracy?

I na produkcji raczej nie znajdziesz oferty, która byłaby bez nocek.
@cleglav: w GoodFood jakiś czas temu szukali magazyniera, ale jak na umowę o pracę to papiery na wózki byłyby potrzebne chyba. Ale jak masz status to można też ogarnąć i bez tych papierów, pracowałem tam na zleceniówce na magazynie jakiś czas i spoko było, no i nie ma nocek.