Wpis z mikrobloga

Wielka #bekazlewactwa , towarzysz @rzep nie rozumie dlaczego to śmieszne gdy autorzy kryzysu migracyjnego i terroryzmu i gwałcenia białych w ich ojczyznach (EU, Tusk) teraz wylewają krokodyle łzy po #zamach w #anglia .

https://www.wykop.pl/wpis/24246937/brak-logiki-wykopkow-i-4konserwy-mnie-ciagle-zdumi/86934647/#comment-86934647

Jakby zaczął coś kasować, to prewencyjnie: https://archive.is/T8wzA

#lewackalogika #zamach #polska

@farmerjanek
  • 50
  • Odpowiedz
autorzy kryzysu migracyjnego i terroryzmu i gwałcenia białych w ich ojczyznach


@safehouse: Tusk jest autorem kryzysu imigracyjnego, terroryzmu i gwałcenia białych? xDDD

Pomylił Ci się tag - powinno być #bekazprawakow
  • Odpowiedz
@safehouse: Tusk jest autorem kryzysu imigracyjnego, terroryzmu i gwałcenia białych? xDDD


@rzep: EU jest. A Tusk ją reprezentuje też.

Kto z Szwecji uczynił dosłownie europejską stolicę gwałtów?
Kto wysyła statki i odławia z BRZEGU AGRYKI "biednych uchodźców" i ich importuje do EU?
Kto próbuje zakazać pilnowania granic Europy i własnego kraju, np Węgrom?
  • Odpowiedz
EU jest. A Tusk ją reprezentuje też.


@safehouse: Tusk jest akurat za kontrolą imigracji.

President of the European Council Donald Tusk said Thursday that the upcoming EU leaders meeting in Bratislava will focus on migration and terrorism threat, not the divorce from Britain.


“It is my deep conviction that our priority should be to take back full control in the field of internal security, and on our external borders,” Tusk
  • Odpowiedz
"Pedofilska elita Clintonów" już w więzieniu za rządów boga Trumpa? "Wykorzystywanie seksualne dzieci, handel dziećmi." już udowodniono?


@RoHunter: Tak, USA aresztowało setki pedofili z dużej siatki. Była o tym duża #afera , ale oczywiście mainstream media to przemilczały.

Również prawa ręka Clintonów - Weiner, został skazany na więzienie za seksting z niepełnoletnią (a to oczywiście tylko początek :)
  • Odpowiedz
XD tak jak jego PO i jak namaszczona ( ͡° ͜ʖ ͡°) przez niego Kopacz?


@safehouse: O widzę, że argument Tuska wytrąciłem, więc teraz idziesz do PO.

Dostałeś prikaz aby ocieplać wizerunek PO i udawać że noo przecież paniieee onie
  • Odpowiedz
O widzę, że argument Tuska wytrąciłem, więc teraz idziesz do PO.


@rzep: A ja widzę że Tusk jest zawsze za tym co mu ,,Złota pani z Berlina'' nakaże. Będzie za, a nawet przeciw, to co chwilowo oświadcza w perspektywie i tak staje się tylko parawanem dla realnych działań.
  • Odpowiedz
W sprawie Weinera? Handlu dziećmi? Masz jakieś dowody w tej sprawie, to proszę przekaż je organom ścigania, to byłboy bardzo pomocne.


@RoHunter: To potrwa kilka lat.

Na razie Weiner idzie do paki (na razie on się sam przyznam - "plead guilty", wyrok ma być za 2 miesiące oficjalnie).

Dowodami zajmuje się FBI, CIA, sądy w USA, oni już je mają.
  • Odpowiedz
nie no... Tusk a PO ? NIE MA ŻADNEGO ZWIĄZKU !!

TO NIE MOJA RĘKA!!!!!!


@safehouse: Przed chwilą mówiłeś, że Tusk reprezentuje EU. Teraz już jednak PO.
  • Odpowiedz
@safehouse: Przed chwilą mówiłeś, że Tusk reprezentuje EU. Teraz już jednak PO.


@rzep: TO NIE MOJA RĘKA!!!! Przecież mówiła pani że też ukradłem coś na straganie wczoraj, a teraz że tutaj coś kradnę - to w końcu która to niby moja ręka?!?!?!

Żałosny się robisz. Dobrze wiedzieć że lewicy nie zostały już żadne
  • Odpowiedz
@safehouse: Sam napisałeś, że Tusk reprezentuje UE. Teraz jednak PO reprezentuje Tuska. xD

Pokazałem Ci jasno - Tusk jest przeciwny nieograniczonej imigracji i przyjmowaniu uchodźców bez kontroli.
  • Odpowiedz
@safehouse: Sam napisałeś, że Tusk reprezentuje UE. Teraz jednak PO reprezentuje Tuska. xD


@rzep: xddd ok, wytłumaczę jak niepełno sprawnemu umysłowo mieszkańcowi czekoladowego landu.

To jest
  • Odpowiedz
Pokazałem Ci jasno - Tusk jest przeciwny nieograniczonej imigracji i przyjmowaniu uchodźców bez kontroli.


@rzep: nie chcemy "ograniczonej" kontroli jak Tuskowa Kopacz chciała 8,000 a zaraz 50,000.

Chcemy, ANI, K*WA, JEDNEGO, żadnego
  • Odpowiedz
Pokazałem Ci jasno - Tusk jest przeciwny nieograniczonej imigracji i przyjmowaniu uchodźców bez kontroli.


@rzep: No to może coś by zaczął robić w tym temacie bo jak narazie to państwa robią to na własną rękę.
  • Odpowiedz
To jest Tusk.

Tusk reprezentować PO.


@safehouse: Gdzie Tusk reprezentuje PO? Nie jest przewodniczącym partii, ma własne poglądy na ten temat.

nie chcemy "ograniczonej" kontroli jak Tuskowa Kopacz chciała 8,000 a
  • Odpowiedz