Wpis z mikrobloga

@oluchna23:

W końcu największą mafią jest instytucja państwa, a największe zbrodnie to te zgodne z literą prawa. Jak myślisz, dlaczego walka z mafiami jest tak skrajnie nieskuteczna? Ponieważ jest.. celowo nieskuteczna. Największa mafia państwowa, chroni i zarządza mafiami mniejszymi, np Pruszkowem czy gangami które handlują ludźmi.


Dziękuję nie mam więcej pytań... może jedno jedyne kto wierzy w te idiotyzmy?
  • Odpowiedz
@oluchna23: aaa i no końcu ten kolo z g***portaliku pisze o Markusie jako synu dziennikarza GW gdzie nawet wykopki już wiedzą, że to bzdura... rzeczywiście świetne źródło wrzucasz...
  • Odpowiedz
@oluchna23: Kolejny detektyw w kapciach przed laptopem ustalił szczegóły, by triumfalnie obwieścić:

Tajemnica morderstwa Magdy Żuk rozszyfrowana!

W sprawie Magdaleny Żuk chodzi oczywiście o handel ludzi, jedną z największych zbrodni. Występuje tu ogromna zmowa milczenia. Mafie handlarzy ludźmi są chronione przez część policji i część ludzi ze służb specjalnych. Szczególnie tych związanych z byłym WSI. W sprawę zaangażowane są islamskie środowiska działające w Polsce jako miejscowe kontakty.

No i mamy zagadkę śmierci Magdy Ż. rozwiązaną. Można wrócić do odrabiania lekcji.
Co ciekawe, typ pod pretekstem
  • Odpowiedz
@dioxyna: oki, wyczuwam ironię. Sam się dziwię po co mi te polemiki z ludźmi, który wiedzą więcej : ). Cóż,wciągają mnie takie zagadki. Babka pewnie sfixowała, ale pytajników nie brak. W sprawie Tylman było łatwiej, bo "miejsce zbrodni" było każdemu dostępne - każdy mógł pójść i zweryfikować niektóre hipotezy. Tutaj jest kumulacja - jakiś ekspert Gadowski, jakiś ekspert Wroński, biuro Lampart - choć to są kolejni celebryci typu Rutkowski, ale
  • Odpowiedz
@1korner:
Kilka wybranych komentarzy pana Mastersoona:
Polska i Węgry stanowią zagrożenie dla europejskich wartości czyli braku rasizmu, ksenofobii i zakazu antysemityzmu. Niestety prawicowe rządy jak zwykle opierają swoje wartości na nienawiści, zastraszaniu i totalnej fantazji na temat ekonomii
O Wałęsie:
Czy możecie zrobić porządek z tymi prawicowcami obrażającymi żywą legendę Solidarności, człowieka który dał Polsce i Polakom wolność?> Nauczcie się czytać prawicowcy, zamiast produkować w pare osób setki prawackich wypocin pełnych jadu. Prawackie
  • Odpowiedz
@Syntax: Nie wiem, to jest jakiś wyciąg z czyichś wypowiedzi - ktoś kogoś obzywa lewak - więc Mastersoon kogoś nazywa prawak - takie są prawidła awanturki. Sam rozumiesz, to nie jest jedynie światopogląd, a ścieranie się na portalu, gdzie się upraszcza strasznie. Osobiście nie chcę islamistów w Polsce, ale doświadczyłem też tego, że tzw. kozojebca - prosty chłop na Saharze - wyciągnie do ciebie rękę, gdy widzi człowieka w potrzebie.
  • Odpowiedz
@1korner: No nie, nie jestem taka, żeby ironizowac z czyjegoś poświęconego czasu nawet na to. To jest jak walka z antywackami, sa ludzie którzy kierują sie twardymi faktami i tacy co wierzą w polprawcy, plotki , dowody anegdotyczne. Tu jest dokładnie ten sam schemat i konflikt nie do rozwiązania.
  • Odpowiedz
@dioxyna: dioxynka, lecz zauważ, że Wacki powoli się wykruszają. Zobaczymy czy staniemy twarzą w twarz wobec faktów - a to nie jest takie pewne - i to wszystko zostanie jakoś rozliczone. No mam taką nadzieję, choć też wiem, że to może być płonną nadzieją.

Obecnie mamy dziewczynę, która zfixowała, ale zasadnym jest przyjrzeć się temu, że Arabowie jak lep na muchy czepiająją się takich samotnych panienek jak Magda. Co więcej
  • Odpowiedz
@1korner: Mam nadzieje, ze Polska jakos to rozwiąże i dowodów będzie wystarczająco by podac realna przyczyne tego nieszczęścia. Ja znalam dziewczynę podobna, pewnie każdy zna jakaś niespelniona modelke, uważam, ze to wielkie nieszczęście, gdy piękne kobiety myślą o sobie tylko w kategoriach wyglądu zewnętrznego i na tym opierają swoje życie bo to powoduje wiele nieszczesc, ich samych i otoczenia.
  • Odpowiedz
@dioxyna: 90% procent modelek jest niespełniona, 90 % modelek popełnia błędy (bo się nie zna na modelingu i fotografii) i co gorsza 90% kobiet myśli o sobie w kategoriach wyglądu zewnętrznego. Co więcej, nie należy z tego wyciągać jakichś wniosków, czy to pozytywnych, czy negatywnych. Człowiek doświadcza, starzeje się, mądrzeje albo głupieje.

Śledczemu powinno to wisieć, jeśli chce dociec prawdy. Magda mogła tam np. pojechać 1.zarobić, 2. poszaleć, 3. odpocząć,
  • Odpowiedz
@1korner: Tak, ja mam na myśli tez ich zwykle życie, często są w związkach w których jest niewiele uczuć poza fascynacja wygladem, z wiekiem to sie poglebia, bo kobieta inwestując tylko w wygląd z rozwojem wewnętrznym stoi często w miejscu, gdzie na poziomie nastolatki, stad potem lekkomyślność itp. Gdybym miala ciele bardzo bym dbała o to, żeby sie rozwijała wewnętrznie na pierwszym miejscu.
  • Odpowiedz
@dioxyna: Wszyscy przyjmują romantyczno-klasyczne wersje życia. Np. ten Markus - dwa i pół miesiąca był z tą Magdą. Nawet nie wiemy czy oni razem mieszkali. Otóż ten Markus, mógł nie iść na pogrzeb, bo niewiele czuł do tej kobiety, którą mu się wmawia jako miłość jego życia. Mam wrażenie, że to ona bardziej na niego leciała, niż on.

Znalazł se fryzjer kosmetyczkę - ta mu bilety kupiła do Afryki -
  • Odpowiedz