Wpis z mikrobloga

Info dla tych co interesowali się Veritaseum (koniec ICO jutro):

I bought Clif High's $99 Crypto Report in early May. It has a special section JUST for Veritaseum.

He states "shorter term sets are showing for an 'explosive growth' period this year in early Summer and into Fall."

I haven't seen Veritaseum advertised much except on CoinTelegraph.com and for Clif High to mention it, this must be the real deal.


Reggie na slacku:

I'm in preliminary discussions with connect to a large caribbean government to list digital tokens through a government regulated exchange through VERI. This is far, far from a done deal, but if I do manage to push through, then.... Uh Oh!


Teraz będę żałował że tak zachowawczo się zapakowałem, i to gdy ETH było połowę tańsze :(

#kryptowaluty
  • 13
@dawid-rams: @inhystperter: reggie odpisał:

"Unsold tokens go to our inventory. We will make deals with exchanges after the close of the token sale."

Czyli możesz sie kurde spodziewać np. Max-a Kaisnera promującego projekt i inne gwiazdy Wallstreet tak dla mnie.
Reggie raczej skamerem nie jest woli zarabiać na prowizjach raczej wiec mysle ze opcha troche tokenów jak bedzie mu kasa potrzebna na coś.
Obiektywnie wyceny 90% crypto ot z dupy
@inhystperter: tak jest 666$ :0
Bytecoin Bytecoin $711m
Stellar Lumens Stellar Lumens 500m

bez jaj Veri kladzie oba projekty ale wycena w #!$%@? duza zobaczymy czy dot.com
chłopaki sa w tym od 2013 nie startują od 0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@inhystperter: ale tu patrzysz na goscia w braznzy z 5cio letnim stazem atentami na rekach to taki ripple 2 jak dla mnie. Oczywiscie jak patrzysz na PnD to z dupy kapitalizacje 5m latwo pompowac ale 666m ciezko co nie oznacza ze sie nei da jak projekt bedzie dobry i koledzy ricziego dołączą to bedzie to ripple 2.0 z ciekawym zastosowaniem.
zobaczymy jak regie #!$%@? nie bedzie i nie #!$%@? tokenow tylko
@WeselnyGiermek00: @inhystperter:
Ja bym się nie sugerował tą max wartością 100 milionów. Na serio. W emisji jest 50 milionów i ile sprzedano? Ułamek tego. Są oczywiście jeszcze ludzie z wcześniejszymi tokenami, którzy finansowali stworzenie pierwszą działającą wersję platformy.
Ale sądząc po wzroście wartości etheru i dość małym składzie teamu to już i tak fundusze na rozwój projektu mocno zyskały na wartości.
Reggie pisał, że spora część jest zarezerwowana na przyszłość
@Soren: on ma markę i zarabia na prowizji dlatego sobie marki nie uwali tez tak myślę. A kolegom co da udzialy to zrobią rocket na tokenach bo potem instytucja XYZ w to wejdzie i bedie miec w tym interes by bylo ok
@WeselnyGiermek00: Zobaczymy jak będzie.
ICO astronomicznych rozmiarów nie ma, więc jest dobrze. Wpływy w etherze są rejestrowane. Nie wiem jak z transferem do wcześniejszych udziałowców wersji bitcoinowej, ale to też nie była ogromna skala.
To projekt z ryzykiem jak każdy inny, szczególnie biorąc pod uwagę kwestie prawne, Reggie sam włożył w to sporo grosza... Gdyby stały za nim grube ryby z Wall Street to byłoby to widać. Jakiejś mega pompy nie