Wpis z mikrobloga

@F4eddy: po mnie zawsze było szybko widać, więc stwierdziłam, że koniec z tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lil_boosie: już mnie tak nie ciągnie do słodyczy, potrafię się opanować jak ktoś do pracy przyniesie ciastka czy cukierki. Mam nadzieję, że będzie tylko lepiej. A no i odpadło złe samopoczucie, które pojawiało się, gdy zjadałam za dużo słodkiego :)
@Lasiu: ich nigdy za bardzo nie lubiłam, więc
@kostniczka:
1. W tym roku minęło mi lekko (z 5/10). Prawdopodobnie dlatego, że bardzo skupiłem się na pracy w tym czasie. W minionym roku było ciężej (z 8/10) bo bardziej mnie moja praca frustrowała niż motywowała.
2. Nie bardzo. Bo kurde za mało ruchu i może i bez cukru (w rzeczywistości kawę też odstawiłem w tym czasie ) ale nadrabiałem chyba jedzeniem tego co nie ma cukru. Nie miałem na celu
@anetaha: nie wiem, dla mnie nie xD
@ludzik: dziękuję za odpowiedzi i powodzenia ʕʔ ja chciałabym jeszcze schudnąć, choć już sporo się udało, ale od dłuższego czasu stoi. ( ͡° ʖ̯ ͡°) stąd decyzja o odstawieniu słodkiego. Jem kiedy jestem głodna, nie przejadam się i dużo ćwiczę, ale też nie chudnę już i mi smutno.