Wpis z mikrobloga

Halo mirko-kierowcy z #trojmiasto #gdansk ! Czy ktoś z was orientuje się jak to jest z olaniem informacji o popełnieniu wykroczenia zostawionego za szybą przez straż miejską? Zaparkowałam auto na świeżo stworzonej przy jednokierunkowej ulicy (biała linia wzdłuż ulicy w lesie...) drodze rowerowej... #rozowypasek
Czy istnieje szansa, że jeśli oprócz mnie po odbiór mandatu zapraszają kilkanaście samochodów stojących obok mnie, to mój się gdzieś zagubi? :P I czy ktoś wie co się dzieje, jeśli nie zgłoszę się po odbiór? Mam rejestracje z innego wojewodztwa niż #pomorskie i ciągle mam nadzieję, że może mnie oleją :(

#mandaty #strazmiejska
  • 4
  • Odpowiedz
@olkaam: Raczej nie oleją. Jedź, wytłumacz że nie zauważyłaś ścieżki bo byłaś na przykład zdenerwowana niedawną kłótnią, ale że od chwili kiedy zobaczyłaś informację o wykroczeniu, zwracasz szczególną uwagę, żeby podobnych wykroczeń nie popełniać. W związku z tym, że wyrażasz chęć poprawy i czynnie żałujesz popełnionego czynu zapytaj ładnie czy nie występują przesłanki do zastosowania art. 41 KW i ukarania Cię pouczeniem.
Wszystko grzecznie, bez spiny i awantur, a są duże
  • Odpowiedz