Wpis z mikrobloga

Zieloni tak trochę z lewej stoją (niektórzy nawet daleko), trochę nie dziwne, że chcą stawać po stronie jakiegoś dresika?


@push3k-pro: Zupełnie nie dziwne. "Z nakazu obrony krzywdzonych wyrasta wrażliwość na przeżycia innych ludzi i to właśnie drugi człowiek, przede wszystkim słaby i krzywdzony, jest w duchowości lewicy przeżywany jako sacrum" (Jacek Kuroń, Autobiografia) Trochę z wrocławskich Obywateli RP też powinno być, jeśli sie wyrobią.
@Andreth: Pffff, proszę cię... Już tyle widziałem "obrony" krzywdzonych w wykonaniu różnych tworów, że nie uważam mojego zdziwienia za coś nieuzasadnionego, szczególnie. Jeszcze Jacek Kuroń. To ja chyba podziękuję xd
@push3k-pro: Nie wierzysz, że są ludzie, których obchodzą prawa człowieka i którzy chcą się ujmować za krzywdzonymi, bo czują taką potrzebę? Współczuję. Ja takich mam zaszczyt i przyjemnosć znać osoboście.
@Andreth: Nie, nie jest, ale nie mam zamiaru pchać się do radykałów i aparatczyków. To nie jest tak, że ja nigdy nie zacznę wychodzić na ulicę. Ja z tym skończyłem i to właśnie dlatego, że mam dość ludzi, którzy działają. Ja jestem młody i już mam dość.