Wpis z mikrobloga

Czas powrotów, czas powrotów.

Z reguły dzieję się tak, że z wszelakich Wykopparty powracam jako jeden z ostatnich do domu i jest tak samo i teraz.

Może być trochę mało spójnie, mało logicznie i mogą się przytrafić błędy, ale są one spowodowane dużym zmęczeniem z powrotu, bo 700km to jednak trochę jest. Także proszę tutaj wyjątkowo @k8m8, która zawsze błędy moje wytyka - o zrozumienie.


Na sam początek chciałbym zacząć od zawołania paru osób. A raczej trójeczki, dzięki której można było uczestniczyć w #trojmiejskiewykopparty

Panowie @Nowik @IrvinTalvanen @goromadska - odwaliliście kawał dobrej roboty. Sam wiem jakim ciężkim, wymagającym i odpowiedzialnym zadaniem jest organizacja Wykopparty.

Spisaliście się w mojej opinii kapitalnie. Widać było po wszystkich, że każdy jest zadowolony i dobrze się bawił. Było mega warto spiąć dupę i przejechać na drugi koniec Polski aby uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Wielkie zatem ukłony z mojej strony i chapeau bas w Waszą stronę, jesteście wielcy! :)

Konkursy kapitalnie zorganizowane i przeprowadzone, nagrody od sponsorów wyborne, sam kontakt ze stroną sponsorską - super! Zwłaszcza polecam wszystkim @cebula_online - mega ludzie. Podobnie jak reszta, która była na miejscu, z @ColumbusEnergy na czele!

Było mega warto.

Teraz tak ze strony stricte bardziej prywatnej - Cóż, Misiaki - było mega znów się z Wami spotkać. W cholerę fajnym i pozytywnym uczuciem jest zdać sobie sprawę, że jedziemy tyle kilometrów aby się spotykać i miło spędzać czas na wspólnej zabawie, rozmowach, piciu, grach w różnych częściach Polski.

Nie chcę wymieniać tutaj nicków, bo nie chciałbym nikogo pominąć, aby nie mieć potem wyrzutów sumienia -więc każdemu z kim miałem okazję dłużej lub krócej porozmawiać np. po raz pierwszy - fajnie było Was poznać! :) I oby do częstego zobaczenia, jak z innymi Miraskami, których już znamy niemal bardziej prywatnie niż Wykopowo.

Od siebie w sumie dodam taką małą ciekawostkę, że na #trojmiejskiewykopparty był też przeprowadzony jeszcze jeden mini-konkurs.

W I Edycji Mirkowych Mistrzostw w BJJ zająłem III miejsce. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk wyniki walk:

Preeliminacja walki o pas :
@Saute vs @Kajetan8 - Kajetan zwycięża poprzez dźwignię na rękę.

Finał:
@Sztabowy vs @Kajetan8 - Sztabowy zwycięża poprzez duszenie gilotynowe.

Tabelka:
3) Saute
2) @Kajetan8
1) "And still!" @Sztabowy

Było mega warto. Oby do zobaczenia za rok na #trojmiejskiewykopparty bo do Gdańska na 100% powrócę, może jeszcze w tym roku. I cóż, jak to bywa - coś się kończy i coś się zaczyna... :)


#trojmiejskiewykopparty #przemyslenia #sautepoleca
S.....e - Czas powrotów, czas powrotów. 

Z reguły dzieję się tak, że z wszelakich ...

źródło: comment_uFiGn9hl7FCYncsOMUNITBOY2b5EJ8k4.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • 1
@Saute milo było poznać bordo ( ͡ ͜ʖ ͡)

Jak będzie jakieś party w Twojej okolicy to wołaj mnie i Cebulę to wpadniemy do was ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Saute zapraszamy na piwo do Gdańska :D
a tak w ogole to ja bylam w ciężkim szoku, że nie masz 40 lat, bo jakos tak zawsze myślałam, ze dla Saute bliżej do 40, niz do 20 ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz