Wpis z mikrobloga

Mirki,skończyłem składać kompa:
Intel i5 6600k
MSI GTX 750 Ti (za parę tygodni 1060 3gb)
MSI Z170A PC Mate
Kingston HyperX Fury 4x4gb
Nie ma jeszcze obudowy
i nie ma jeszcze chłodzenia...
ale moje #pytanie jest takie:
Warto się pakować w tanie Chłodzenia wodne All In One w takim budżecie (jaka wydajność? AWARYJNOŚĆ???)
Budżet na chłodzenie taki jak na obrazku
#komputery #pcmasterrace #corsair #chlodzeniewodne
Red_Hawk - Mirki,skończyłem składać kompa:
Intel i5 6600k
MSI GTX 750 Ti (za parę t...

źródło: comment_oAJM1BhUWGOwGdPDXPyCTnUHK58uTPIl.jpg

Pobierz
  • 16
@Red_Hawk:

MSI GTX 750 Ti (za parę tygodni 1060 3gb)

ja zakupilem tego 1060 3gb i jestem zadowolony z tej karty jest mocarna ale...
troche o niej poczytalem juz po zakupie i powiem ci ze duzo osob wieszczy ze te 3 gb to w niedalekiej przyszlosci bedzie malo do najnowszaych gier na ultra i bedzie trzeba obcinac detale. zastanawiam sie nad zakupem 1060 ale z 6 gb na pokladzie chociaz narazie
pierd***nie o szopenie i ze zawsze tak strasza


@daniel186:
http://pclab.pl/art71359-34.html

To tylko jeden przykład, ale pokazuje on, że już dzisiaj są gry, w których 3-gigabajtowy GeForce GTX 1060 zwyczajnie się dusi. Nawet nie chcemy myśleć, co będzie się działo za rok, czy nawet pół roku. Nie mamy wątpliwości, że ta karta posłuży, zgodnie ze swoim przeznaczeniem, do gry w wysokich lub bardzo wysokich ustawieniach jakości obrazu i rozdzielczości przynajmniej Full HD
@Red_Hawk: wydajność AiO nawet gotowców duża. Pod warunkiem, że nie kupisz no-name firmy no-name za 150zł.
Chłodzenie z radiatorem 12" to dla bud ITX, na zwykłe zastosowanie raczej słabe. Na Twoim miejscu jakiegoś 212 Evo, Macho B bym brał. Chyba, że myślisz o wieloletnim używaniu tego proca (niższe temperatury często wydłużają żywotność), OC dla sztuki, czy OC aby go mieć jak najdłużej "na topie" bez potrzeby wymiany na kolejne generacje.

Same
@Atexor: Chcę kupić AiO dlatego żebym nie musiał nic zmieniać w kompie (oprócz karty graficznej i dysków) przez kolejne parę lat.(zależy mi na niskich temperaturach podczas kręcenia tego proca do 4,6 Ghz tak aby długo podziałał)
Myślałem nad jakimś Corsairem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Red_Hawk: jak mniemam H110i? Słyszałem, że ma dość głośne wiatraki, nawet jak chodzą na niższych obrotach.

Najlepiej posprawdzaj testy w necie jak z wydajnością, montażem, zwłaszcza w Twojej obudowie a także warunkami gwarancji.