Wpis z mikrobloga

Jadę sobie uberem na lotnisko we #wroclaw a pan ma ubraną kamizelkę kierowanie ruchem. Przeprosił za strój, mówiąc że musi się jakoś bronić przed taksówkarzami którzy wczoraj przez 3 godziny blokowali jego samochód.

Ci taksówkarze to Wicar i Ryba, do tej pory uważałem je za jedyną sensowną alternatywę dla ubera. Szkoda że sami pozbawiają się klientów, sam ich od dziś bojkotuję i wam polecam to samo.

#uber #zlotowy #januszebiznesu
lucku - Jadę sobie uberem na lotnisko we #wroclaw a pan ma ubraną kamizelkę kierowani...

źródło: comment_V19TY1lItJTK69NxNgNCSRUK55GPyhie.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xetrov: i nie ma wielkiego focha o terminal. Kuuuurwa ile to razy dzwonisz po taką z terminalem a potem k---a wielkie zdziwienie, że kartą. Do c---a, to już norma powinna być.

A w Uberze jak w XXI wieku.
  • Odpowiedz
@iAmTS: kilka dni temu jechałem jakimś korpo, na tylnej szybie duża naklejka 'tu zapłacisz kartą' i logo visy ale oczywiście terminal miał awarię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jadę sobie uberem...sam ich od dziś bojkotuję


@lucku: prezcież jechałeś właśnie uberem, tym samym nie jesteś klientem taksówek. coś jak z tym aktualnym bojkotem Opola, goście nie mieli tam występować ale ogłaszaja bojkot :D
  • Odpowiedz
@lucku: A to bardzo dziwne bo jak jeździłem Uberem we Wrocławiu to mi zawsze mówili, że problem mają głównie z "poważnymi" korporacjami skierowanymi do klientów indywidualnych a korporacje pod firmy oraz właśnie Wicar i Ryba im problemów nigdy nie robili.

Zresztą byłoby to dziwne bo w Wicarze i Rybie większość taksówkarzy też nie ma licencji zrobionych i jeżdżą na cudzych licencjach tak więc sami "łamią zasady". Może się po prostu
  • Odpowiedz