Wpis z mikrobloga

@Arhkoe: @PurpleHaze: miałem kilka garminow i tylko na razie 920xt nie był w serwisie. 910xt to na bank był 4 razy na wycieczce w Warszawie :). Kilku moich znajomych ma garmina i tez to różnie bywa z ich zegarkami. Przy garminie trzyma mnie jedynie bezproblemowa wymiana na nowy/ refuba oraz Garmin Connect. @Arhkoe: jak Ci się zablokuje f3 (oszczędzanie energii) to odblokowuje się w momencie czy kłódka wisi dobre
@lukglo86: szczerze powiedziawszy jak teraz czytam wasze wypowiedzi to jestem w lekkim szoku, myślałem ze Garmin to porządna marka i z moim f3 nie ma najmniejszych problemów
@Arhkoe: bo to jest porządna marka :) Wymieniają zegarek na nowy nawet jak zgłosisz zawieszanie się menu :p Jako sprzęt pomiarowy to jest pierwsza klasa tylko czasami coś nie zatrybi np przestaje parować pasek lub wyłącza się przy 25% baterii wtedy się odsyła i lecisz od nowa
@Arhkoe: nie przejmuj sie suunto tez ma problemy ze swoim spartanem. Parcie na wydawanie nowosci przed konkurencja i ladny marketing, powoduja ze do sklepow trafiaja srednio przetestowane produkty.
Teraz na tym bardzo suunto cierpi, gdzie nie wlaczysz googla napisane nowy spartan to i zaczyna sie lista wad. Co z tego ze updaty i w sumie teraz ponoc wszystko (prawie) ladnie dziala, jak w swiadomosci ludzi nadal tkwi ze to nieudany zegarek