Wpis z mikrobloga

W gazecie "die Welt" artykuł o wizycie Prezydenta Niemiec w Polsce .
Tytuł "Nowe polskie wymówki w sprawie uchodźców "
A teraz komentarze z największą liczbą polubien
Na 22:35
"Jeżeli ktoś płaci przemytników 5-10 tysięcy euro to chce polsko wschodnia prowincje ominac i wylądować w zachodnich Niemczech w dużym mieście inaczej ta inwestycja się nie opłaca."
+111

" Polska dobrze robi w sprawie uchodźców,przecież żaden uchodźcy nie chce do Polski ..."
+103

"Ta cała dyskusja o rozmieszczenie uchodźców w Europie to zasłona dymna. Większość uchodźców nie chce do Polski i Węgier.."
+96

I tak dalej

Tutaj artykuł z komentarzami
https://www.welt.de/politik/ausland/article164754026/Polens-neue-Ausrede-in-der-Fluechtlingsfrage.html#Comments

#ciekawostkizniemiec moj autorski tag o Niemczech

#neuropa #4konserwy #uchodzcy #imigranci
  • 29
@4tek: nihil novi, jak to szło? Po czym poznać polityka, że kłamie?
@Hamouma: Izrael = USA, a ponieważ PiS, jak to powiedział Sikorski, robi laskę Amerykanom, to obawiam się, że obecny rząd bardziej ulega naciskom Izraela (zakładając, że takie są) niż inne.
nihil novi, jak to szło? Po czym poznać polityka, że kłamie?


@Lipathor: czyli rozumiem, że przyznajesz się właściwie wprost do świadomego kolportowania kłamstw
@Lipathor: czyli Twoim zdaniem słowa kłamcy powtórzone przez Ciebie nie są już kłamstwem? Dobry przykład do podręcznika neuropejskiej logiki ( ͡º ͜ʖ͡º)
@4tek: przytoczyłem koledze, który o to pytał oficjalną wersję tego jak miało wyglądać przyjmowanie uchodźców. To czy ja w tę wersję dowierzam czy nie, czy jest ona prawdziwa czy nie (no raczej nie, bo póki co nikogo nie przyjęliśmy) nie jest przedmiotem naszej rozmowy, do której się dołączyłeś. Jest niedziela, piękny wieczór, więc idź sobie pospaceruj, zamiast łapać mnie za słówka i szukać dziury w całym. Mam nadzieję, że masz jakieś
@Lipathor: Widzę, że przyłapany na kolportowaniu wygodnych dla swojego "światopoglądu" informacji, co do których sam masz świadomość, że były z dużym prawdopodobieństwem kłamstwem sięgasz po niezawodne ad personam. Złapiesz za rękę to będzie krzyczał, że to nie jego ręka i próbował zmienić temat. Typowy neuropek. Radzę Ci nie martwić się zarówno o moje życie osobiste jak i zawodowe, bo radzę sobie z pewnością zdecydowanie lepiej od Ciebie. Sam oszczędzę Ci schodzenia