Wpis z mikrobloga

@Luna_Lovegood:
Ja mam u nich ten sam numer chyba od 16 lat. Oni niestety liczą to od momentu jak przeszedłem z POP na abonament, czyli jakoś podobnie jak Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciekawe kiedy zasłużymy na ajfony jak ci z t-mobile. Może do emerytury zdążymy xD
  • Odpowiedz
@Luna_Lovegood: To nie wiem co tak słabo bo ja w pewnym momencie miałem przy podobnym staży abonament w granicach 12zł i 6 czy 9gb neta.
Nie chce mi się już sprawdzac nawet ale mniej wiecej to co teraz jest w ofertach za 25-29zł.
  • Odpowiedz
@Nelson2004: "Teraz rachunek max 39" nie max 39 tylko 39. Nju ma 1MB po 19 groszy, więc wystarczy, ze ściągniesz te kilkaset MB i masz od razu pełną kwotę. Sam się śliniłem na ich ofertę, ale jak wyliczyłem, że zawsze wejdę na pełny rachunek (smartfon) to oferta nie byłą tak konkurencyjna.
  • Odpowiedz
@Shyvana: Mnie najbardziej rozwaliło jak pod koniec umowy wysłali mi jakąś gównoofertę, tytuł wiadomości brzmiał "stali mają lepiej". Sam byłem ich abonamentem z 10 lat, teraz jestem w Play i nie narzekam. Abonament 19 zł i wszystko bez limitu. Oczywiście telefonu nie ma w ofercie, ale mimo to oferta jest bardzo opłacalna-taniej będzie wydać na fona 1000 zł raz na 2 lata niż zwracać z odsetkami w abonamencie. Za parę
  • Odpowiedz
@tomaszk-poz nie chodzi mi o nazwę oferty max 39 tylko że max place 39 i nic więcej. Źle mnie zrozumiałeś. Mnie się opłaca ta oferta i to bardzo zważywszy na pakiet internetowy który mieli za granicę
  • Odpowiedz