Wpis z mikrobloga

@salvador5000: Większość wali jak kostki z wc po wejściu do auta, a potem i tak nie czujesz bo nos nie wyłapuje, lepiej odgrzyb klime i wyczyść auto żeby nie waliło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja zamawialem z tej mlm'owej firmy FM kiedyś i był mega zajebisty zapach, tylko nie w formie choinki czy cos tylko normalny z dozownikiem na nawiewy, bardzo polecam
@salvador5000: Używam Wunder-Bauma New Car (niebieski). Choinkę wysuwa się częściami co jakiś czas z opakowania, wtedy zapach utrzymuje się dłużej. Zapach nie jest drażniący, wręcz lekki. Nie wali kostką z WC, jestem przewrażliwiony na punkcie tych wszystkich pseudo zapachów z Biedry itp zapachy morza, lasu, róży.

Kiedyś jeszcze udało mi się trafić New Car ale na nawiew, chyba na Bliskiej. Kratka+fiolka jako całość były okręgiem. Moc można było regulować. Kupując wtedy
@unimog no z "choinek" to zawsze tylko new car. Reszta mi nie pasi. Kiedyś kupiłem jakiś lemon firmy no name ale był zajefajny. Nie drażnił, długo pachniał, świeży. Pamiętam, że wrzuciłem do bagażnika i tak sobie jeździł. Niestety nie pamiętam gdzie go kupiłem i jakiej firmy.