Wpis z mikrobloga

Moja wymarzona obsada to filmu/serialu o wiedźminie.

Triss - Rachelle Lefèvre - chyba najbardziej pasująca ruda. W under the dome dźwigała cały marny serial więc o umiejętności aktorskie byłbym raczej spokojny. Jest już trochę stara, ale po charakteryzacji dała by rade

Yenefer - Olivia wide - wszyscy piszą że tę role powinna dostać eva green, ale jak dla mnie bardziej pasowała by tu olivia.

Gerald - Josh holloway - myślę że bardziej by się sprawdził jako Gerald niż Mads, bo potrafi zagrać na pozór chłodnego, a tak naprawdę jest człowiekiem o dobrym sercu potrafiącym walczyć o swoje (serial Colony)

Vesemir - Mads Mikkelsen - jako Geralda go odrzuciłem ale jako vesemir dałby radę.

Ciri - Willa Holand - umie walczyć co pokazała w arrow, niby ma 25 lat, ale nie wygląda na tyle. Potrafi zagrać nieusłuchaną nastolatkę

#wiedzmin #netflix #witcher
M.....m - Moja wymarzona obsada to filmu/serialu o wiedźminie.

Triss - Rachelle Le...

źródło: comment_3s4EO4kL2XUgX2sd2hZUhTSqye0zeSvR.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
Ciri - Willa Holand - umie walczyć co pokazała w arrow, niby ma 25 lat, ale nie wygląda na tyle. Potrafi zagrać nieusłuchaną nastolatkę


@Maxxtom: Tylko, zakładając, że będą szli chronologicznie i najpierw chociaż dwa sezony poświęcą na opowiadania (+ ew. Sezon Burz), do tego jeszcze sporo czasu minie zanim zaczną kręcić, to aktorka grająca 15-16 letnią Cirillę powinna wyglądać na taką za jakieś 3 lata. Do tego z Ciri jest
  • Odpowiedz