Wpis z mikrobloga

Dobra na tyle więcej mam info ze można z tego mały wpis.

Pracuje z dala od kantyny i obiektów biurowych także żadne informacje do mnie nie dopływały. Ogólnie myślałem że lipa.. Pewnie ktoś znalazł.. Wywalił i tyle z afery..... Ale nieee xD
W momencie jak przyszła moja przerwa włączyłem telefon żeby nagrać toaletę artystyczną. Nagranie się udało ale w ramkach nie było ani śladu po białasie oraz Jezus wniebowziął z Leszke i zniknął .. Pozostał z jakiegoś powodu srający kot ( chcieli pozwolić mu skończyć? W końcu kibel....)
A to właśnie wtedy ten mudżyn musiał je zawinąć olewając kota ..
Mijałem się z delegacją jak szedł pokazać gdzie odbywał się wernisaż XDDD
Mam film ale muszę ogarnąć jakiś anonimowy hosting na to gówno xD
Jeżeli coś się #!$%@? to dopiero jutro rano ( każdego ranka jest odprawa o 8).. Postaram się uwiecznić..
Beka jeśli publicznie pokażą białasa będę kisł do końca życia. Trzymajcie kciuki :)

#wykopchallenge #heheszki #pdk
Pobierz
źródło: comment_Z9etUV8Bu4ISNiJBEnEP488lbLSJRh35.jpg
  • 37
Wołam przez MirkoListy komentujących ten wpis (88)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @zomowiec @lubie-sernik @Smilu @sewek_ @JedynyTakiPodrobionyTomekNaWykopie @zolwixx @helga-von-klusken @felixos @fajazdrowia @aergy @Kukuror @agablazej @Gr1mek @JestesTymCoJez @xXxStasxXx @jet @Reepo @masz_ty_rozum_i_godnosc @Hubi112 @TheFriendlyNeighbor
@Sofa: obyło się bez większych problemów (nawet z awansem po czasie) bo zrzuciłem to na barierę językową (tzw. Lost in translation, maila wysłałem po polsku w angielskim korpo - to był ostatni mail po polsku w firmie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i na zartobliwą dyskusję między mną i kumplem, oraz że miałem na myśli "Minions" (w sensie filmowych Minionków) a nie slaves.

W tamtym czasie mail