Wpis z mikrobloga

Gdańskie i inne Trójmiejskie Miraski - co Wy na to aby zebrać się we Wrzeszczu godzinkę - półtorej przed imprezą i skoczyć na kebsa albo jakieś inne makdonaldy czy pitce? Tak o coby nam raźniej było i niegłodno na imprezie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Inne Miraski z dalszych rejonów oczywiście mogą do nas dołączyć na dworcu Gdańsk Wrzeszcz gdzie warto wysiąść bo blisko i zatrzymują się wszystkie ciuchcie.

Są jacyś chętni? Póki co wybieramy się razem jako znajomi w kilka osób ale może są jakieś samotne zabłąkane duszyczki które potrzebują wsparcia w tym ciężkim dniu poza piwnicą :>

#trojmiejskiewykopiwo #trojmiejskiewykopparty #trojmiasto #gdansk #gdynia #sopot
  • 37
@parasolki: Trzeba zadbać o podkład, młodzi jednak się czegoś uczą ( ͡° ͜ʖ ͡°) na miejscu są zapowiedziane hot-dogi to powinniśmy dać radę. Coś sensownego jest tam w okolicy do zjedzenia, bo nie kojarzę niczego fajnego...
@kruprz: nie mam bonifi :< był jakiś tam test z jutuba i nie umiałam ogarnąć go a praca 25/8 i w telefonie nie działało :<

@alhakeem: kebsy, subway, mcd, kfc, bary mleczne, żabka xD tyłka nie urywa, co kto lubi, na impreze każde żarcie dobre. :P

bez podkładu dla mnie impreza kończy się o 19 więc słabo xD
w międzyczasie mirkowego hotdoga na pewno, ale przed trzeba coś konkretnie