Wpis z mikrobloga

#magdazuk #csiwykop
Jeszcze trochę spamu ode mnie.
Powróćmy do tematu wystawienia ogłoszenia o odsprzedaży wycieczki.
Dlaczego Markus zrobił to z osobnego konta?
Ktoś tłumaczył, że nie chciał dostawać odpowiedzi na swoje prywatne.
Dla mnie się to kupy nie trzyma. Ile przez te kilka godzin do wycieczki dostałby wiadomości? Co w tym uciążliwego? Przecież mógł później usunąć post. Pozatym skoro już chodziło mu o jakąś anonimowość to dlaczego do cholery na tym fakekowym koncie dał swoje prawdziwe imię i nazwisko? Przecież to się kupy nie trzyma. No chyba, że ten post miał służyć czemu innemu.
np. alibi ( ͡° ͜ʖ ͡°) wtedy imię i nazwisko musiałobyć poprawne.
  • 60
@miknan: @Wiszon: No właśnie nie wiem. Ja, gdybym nagrywał jakąś rozmowę w celu zapewnienia sobie alibi, to nie wrzucałbym jej publicznie do sieci, a przekazał ewentualnie służbom. Przecież im mniej osób rozkminia i analizuje takie nagranie, tym mniejsza szansa, że ktoś na coś wpadnie, co nie?
@snow: @miknan: @Wiszon: @lucjanns: @horizontal_vertical: oficjalna wersja, o ile dobrze pamiętam, jest taka, że założył to konto I DOŁĄCZYŁ DO WIELU GRUP NA FB (pewnie związanych z turystyką / ofertami) gdzie zamieścił tą ofertę, a zrobił tak, bo nie chciał potem otrzymywać spamu na swoje prawdziwe konto. Szczerze - myślę że to nie jest bezsensu i się w sumie kupy trzyma. Timing ogłoszenia - fakt - późno,
@miknan: @Wiszon Nie było założone po śmierci, bo post na nim jest z 25 kwietnia - czyli nie mogło być założone później

Ale zastanawiające jest to, że są na tym koncie znajomymi z Maciejem od MAJA, a przecież chciał sprzedać wycieczkę w kwietniu. Poprawcie mnie jeśli coś źle rozumuję.

I jeszcze jedno, zwróćcie uwagę, że prawilne konto Markusa jest tak zablokowane, że nie widać żadnych postów poza jednym z 2015 roku.