Wpis z mikrobloga

O bulwa, miruny ze #szczecin. Jadę tramwajem z Pomorzan w stronę Centrum - przystanek "Dąbrowskiego" z okna tramwaju widzę #rozowypasek 9/10 a obok niej #typowyseba (staram się nie oceniać ludzi - tutaj oceniłem, przyznaję). Dziewczyna płacze - ten gościu zaczyna wykręcać jej ręce i ciałem napiera na dziewczynę, że ona niemal wbija się w róg tej wiaty przystankowej, widzę jak ona stara się go odpychać a nie daje rady. Sekundę później on wyprowadza parę ciosów w jej brzuch, lekkim ruchem ręki, postronni nawet by nie zauważyli. Już czuję wyrzut adrenaliny do krwi (Jestem bardzo cięty na takie akcje, nie mogę patrzeć jak facet biję kobietę) - czas niemalże zwolnił do zera, wyostrzenie zmysłów - przyspieszenie tętna - czuję fajne lekkie pulsowanie w skroniach i niewiele myśląc - wychodzę. W mojej głowie rodziło się zasadnicze pytanie - najpierw mu w-----ć i potem pytać się o szczegóły - czy raczej najpierw zapytać a dopiero potem mu w-----ć. Podciągam rękaw, zdejmuje sygnety - jestem metr, może półtora metra od nich - a ona wtedy do tego typa "Kocham Cię XXXX". Zaczyna go przytulać... itp.

Mój światopogląd p--------ł w tym momencie - wiem co widziałem. Rozumiecie, ona KOCHA faceta, który ją n--------a. Czy czegoś k---a nie zrozumiałem? #rozowepaski, jak to jest z tą #logikarozowychpaskow?

Możecie mówić, że nie ja jestem od wymierzania sprawiedliwości - tutaj wcale nie chciałem jej wymierzać - chciałem działać w ramach obrony osoby wyraźnie słabszej od napastnika.
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ciero: Często biję się z różową na plaży. Zawsze pierwsze spojrzenia gapiów są pełne paniki, a po chwili jak się zorientują, że to zabawa zaczynają kibicować różowej :)
  • Odpowiedz
@Ciero: I tak to jest - w telewizji mówią reaguj, a jak zareagujesz to najczęściej dostaniesz ogłuszacza od tej napastowanej, bo krzywdzisz jej Misia.
  • Odpowiedz
@Ciero: sytuacja mojego kumpla:

Stoi sobie rano na przystanku (kawal dzika, ponad 180 i 100 kilo wagi). Na przeciwleglym przystanku kłóci sie jakas para, ale tak kłóci ze gosciu bije swoja dziewczyne. No i wszystkie babcie z przystanku kumpla krzycza ze tak nie moze byc, niech Pan cos zrobi, przeciez krzywdza KOBIETE!!! No to kumpel hyc na druga strone podchodzi do goscia a on do niego zlapami. No to kumpel
  • Odpowiedz
@Ciero mój były już kumpel n--------a swoją laskę regularnie za co odemnie dostał. Ona jeczy wszystkim że ją leje i wyprowadza się i wprowadza. Doszedłem do wniosku że to #c-------------a xd
  • Odpowiedz