Wpis z mikrobloga

W piątek w Eurolotto do wygrania £91mln.
Co byście zrobili z taka kasa? Pytam serio.
Wiadomo, że wygranie tego graniczy z cudem, ale lubię czasami pomyśleć co bym wtedy zrobił i zawsze przychodzi mi do głowy to, że największym moim zmartwieniem wtedy byłoby żeby zrobić z tym coś dobrego.
Mam nawet pewien pomysł. Oczywiście nie będe ściemniał, że nie kupiłbym sobie ekstra domu, samochodów itp, ale to i tak ułamek tej kwoty.

Mój pomysł?
Ja z tej kasy założyłbym prostą fundację, która wspierałaby młodych ludzi którzy chcą grać, a nie stać ich na instrumenty, lekcje,salki prób itp. Wiem, że miałbym z tego niesamowitą radość kiedy mógłbym takim ludziom pomagać :)

A Wasze pomysły?


#uk #rozkminy #przemyslenia #glupiewykopowezabawy
  • 36
@trustME: założyłbym plantację konopii, gdyby zalegalizowano w polsce. Zrealizowałbym wiele małych, własnych pomysłów na które potrzebuję wkładu własnego oraz wolnego czasu. Wiadomo, raz na wozie raz pod wozem :)
@trustME: Część zainwestowałbym w ziemię, z części zbudował małą firmę np. połączenie druku 3d, precyzyjnej obróbki skrawaniem i biura projektantów, z części stworzył sieć polskich restauracji połączenie fast foodu i slow foodu, w której ludzie chorzy lub ci którzy ulegli wypadkom i nie mogą znaleźć pracy, mogliby tam pracować. Jak by jeszcze starczyło spoko sprawa stworzyć ośrodek dla bezdomnych, gdzie dostaliby kawałek ziemi i mały lokal pod warunkiem, że będą tą
@trustME: Zapewne część oddałbym lub sam stworzył fundacje ale co do wydatków na swoje potrzeby to bym kupił ten zamek:

http://www.rightmove.co.uk/overseas-property/property-49969157.html/svr/1717;jsessionid=DF4B268EDD9C81527807ECAE03AB831E

marzy mi się już od dawna :D jedyne (na prawdę tanio) 6mln EUR, ma 12 sypialni i 13 łazienek. Pewnie kolejne 3mln bym wsadził w remont itp
żeby trochę zarobić na inwestycji i nie wydać za szybko całej kasy, organizowałbym tam przez jakąś część roku wesela czy inne imprezy.
zatrudniłbym