Wpis z mikrobloga

@Trollsky: dzięki za szybką odpowiedź :) Coraz częściej się słyszy, że przychodzi moment, iż ktoś p------i wszystko i "jedzie w Bieszczady". Sam czuję, że kiedyś pewnie i w moim życiu przyjdzie taki moment, kalkuluję jeszcze, ile mam czasu, żeby się dorobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
powoli odkopuje sie z korespondencji, przerasta mnie ogrom wiadomosci ktore dostaje


@Trollsky: mirku ale ja zamowienie chce zlozyc a tu taka bida ze ani dziekuje ani s--------j :D

Skoro takie maile sprzed 2 miechow zosaja bez odpowiedzi to troche szkoda chyba tracic tyle zlecen.
Chyba ze i tak sie nie wyrabiasz i zamowienia na pol roku
  • Odpowiedz
@Trollsky: Jak zmieniło się twoje życie po przejściu na swoje? Miewasz problemy z uzyskaniem takich przychodów jak miałeś w "zwykłej" pracy, mimo wyrobionej marki? Masz więcej czasu dla rodziny?
  • Odpowiedz
@nevill: tak, jesli chodzi o finanse to jest trudniej bo teraz zarabiam pracą - nie zrobie dniówki to nic nie zarobie podczas gdy w biurze czy sie klikalo kejsa czy sie siedziao na fejsie nie bylo róznicy. I tu koniec tej ciemniejszej strony. Bo teraz zawoze dzieci do szkoly/przedszkola i jak one wracaja o 15 do domu to tata juz jest, a normalnie byl kolo 18 i zazwyczaj chcial juz
  • Odpowiedz
jak chcesz zacząc to wiesz, palenisko mozna zrobic z felgi od malucha a kowadlo to 30 cm szyny kolejowej, czesto do dostania na zlomie, pare dych i zapal, serio, ja zaczynalem od przekuwania pretow zbrojeniowych w grillu ogrodowym do ktorego byla podlaczona suszarka do wlosów .
  • Odpowiedz
  • 0
Zaniedbałeś wykop i straciłeś bordo Trolsky, więcej wrzutek z knifemakingu poprosze :)
  • Odpowiedz