Wpis z mikrobloga

#csgo #csgotrade #perlotrade

Na poczatek #rozdajo. Tradycyjnie KLUCZ CSGO, losujemy dzisiaj kolo 23 ale moge zasnac i wylosowac rano. Jak bedzie duuuzo plusow to moze sie szarpne na 2 klucze xD Zielonki wyjatkowo zapraszam, losowanie mirkorandomem.

Mircy zalozylem sobie strone http://globalelitenews.pl/

Jak nazwa wskazuje beda tam newsy ze swiata csgo ;) Ale nie bedzie to drugie hltv bo takiej strony mi sie robic nie chce :P
Bedzie raczej bardziej na luzie.

Jak informacje o csgo - to raczej jakies ciekawostki typu kto kogo ostatnio zwyzywal itd niz kiedy major, bo to jest wszedzie. Jak informacje o skinach - to nie o nowej skrzynce, ale raczej o skinach z perspektywy sprzedawcy, handlarza, trejdera. Pokaze troche skamerow, pokaze troche jak wyglada handel, ale i ciekawostki o skinach sie znajda.
Jak filmiki to nie typowe fragmovie z muzyka drum'n'bas i elo xD Raczej cos ciekawszego, wywiady, materialy o esporcie, ale znajda sie tez smieszne filmiki jak ekipa od @Madin5 ;)
No i memsy bo memsy musza byc xD

Stronke robie dla siebie, nie bedzie raczej na siebie nawet zarabiac xD Takze nie przewiduje jakiegos wielkiego promowania, zrobie teraz rozdajo zeby poinformowac ze jest i mozna sprawdzac ale to pewnie tyle :P Wszelkie sugestie mile widziane.

Poki co wrzucone kilka materialow, bo cala noc sie uzeram z innymi sprawami i nie spalem i nie mam juz sily na reszte ;) Ale mysle ze bedzie dosc ciekawie, szczegolnie te autorskie serie o handlu powinny pare osob zaciekawic ;) Bede tez pewnie wspolpracowal z @Piaer i jego fanpage, bede pewnie promowal @gkalinowski i jego twitcha, takze bedzie tez swojsko wykopowo ;)

Aha i wiem ze w sekcji csgo art z tabela to #!$%@? kpina xD Tzn tabele bede wrzucal co jakis czas bo czemu nie, ale ogolnie mam przygotowane ambitniejsze rzeczy tylko musze sie wyspac, a chcialem juz wreszcie pokazac komukolwiek strone bo robie to gowno i robie ;)
źródło: comment_sifYkr2IJemS9GT3wK78MB5ob24uk2DE.jpg
  • 43
@DunkLord: a dzieki ;) bedzie lepiej jeszcze, szczegolnie tresciowo, tylko jak mowie, na start po nieprzespanej nocce wrzucilem to co bylo latwe do wrzucenia. To co wymaga wiecej myslenia ode mnie bedzie na dniach i wtedy pewnie tez wrzuce na wykop jak cos ciekawego wg mnie skrobne ;)
@chauvinist: ujednolicam rozmiary miniaturek, zmieniam belki i zlecilem grafiki grafikowi tak jak byc powinno ;)
szablon zmienie moze kiedys jak zarobi sobie strona na jakis platny, bo nie chce juz tu nic dokladac :P dzieki za wskazowki, to moj projekcik i bede tu dlubal codziennie, kiedys bedzie dobrze :)

@Rain_: 212zl, srednia cena tego noza to 78e nie 87 jak cos ;)