Wpis z mikrobloga

Gadanie, że Gocha jest alkoholiczką... A kto jej daje wódkę? xD Danielek ma #!$%@? na to, że przyczynia się do niszczenia zdrowia Gochy.. bo przecież co z tego, że niszczy jej zdrowie, kiedy na streamie dymy i widzowie się zgadzają. Gocha jest jaka jest ale Danielek ją wykorzystuje. Gocha jest inna jak nie jest nawalona było to nieraz widać na streamie. Tyle ludzi pisało, że on robi te streamy dla rodziny... No tak bo przecież kupił konsolę, telewizorek i zrobił remont.. Gdyby robił je dla rodziny pierwsze co wysłałby Goche i Jace na leczenie a Łukasza pilnowałby żeby odrabiał lekcje, dawał mu jakiekolwiek warunki do nauki zamiast kupowania konsoli.. Wie jaka jest sytuacja, że mogą zabrać Łukasza ale jak widać nie rusza go to, co pokazuje to, co robi na streamach.
#danielmagical
  • 19
@malostkowy136: ty jesteś głupi czy udajesz? wiesz co to jest choroba alkoholowa? przecież jak by tam daniela nie było to ona by piła 24h z ropuchą i z menalmi pod sklepu a tak to daniel chociaż ma tam jakieś oko na nią i czasami próbuje ją stopować, a co do wysłania ją do ośrodka to bez jej zgody nic nie może zrobić, więc zapomnij, że ona sama się tam zgłosi.
@KUKIPUKI: xDDD Miec oko a częstować wódką to jest chyba różnica :D Już z kiedyś sa shoty jak Gocha testuje piwa i inne. Powinien ją jak najdalej od alko trzymać a nie jeszcze ją częstować. On nie ma na nią oka, tylko czasami krzyknie "Mama idź spać!" "Mama zamknij się!" Tak wygląda jego oko na nią.
@malostkowy136: Atencja sie zgadza. Z drugiej strony jak oni w tym samym pokoju w którym ma się "uczyć" Łukasz siedzą całe dnie, drą jape, piją i ogólnie dymy hehe. Szkoda chłopaka i tyle. Remont był spoko, ale dalsze części to już odgrzewane kotlety
@Kiv4s: Wiesz chodzi o to, żeby własnie nie drzeć japy cały dzień. Żeby Daniel chwile przerwy chociaż robił od tego wydzierania, zagonił Łukasza do lekcji i sam mu pomógł je odrabiać (w sumie nie wiem czy Daniel poradziłby sobie z lekcjami xD) no i te nocne spania to już w ogóle przesada. Nie daje Łukaszowi się wyspać. Ale wiadomo, że z tego nie zrezygnuje bo pieniążki lecą. Ale niech nie mówi,
@marv0oo: Ja wiem ale mógłby chociaż porozmawiac i namówić ja ale podejrzewam, że nawet tego nie zrobił bo za dużo by stracił. Bez Gochy i jej darcia mordy streamy już w ogóle byłyby nudne. Można wyciągnąć wnioski z tego, jak mieszkał sam.
@malostkowy136: Prawda jest taka jak wszyscy widzą - wyremontowali pokój,okej. Tylko prawda jest taka ze caly dzien siedzieli hehe smieche, #!$%@? imbe, gips tu, farba tam, a wieczorem jaca wszystko od nowa. Dalej idac caly remont polegal na zrobieniu podlogi, paru karton gipsow i pomalowaniu tego. Nie mowie ze to nie kosztowalo, ale raczej duzo, duzo mniej niz "pomoc" w postaci tv, konsoli, lozka ktore sami #!$%@?, fotela dxracera (raczej nie
@marv0oo: Teoretycznie można kogoś wręcz zmusić na odwyk, np. Grożąc odebraniem praw rodzicielskich. Wiem bo przez to niedawno miałem z tym do czynienia. Przymusowe leczenie też coś słyszałem, ale nie wiem czy to w 100% działa.
Ale Gocha ma #!$%@? i nawet jeśli ktoś by jej powiedział,że odbiorą jej prawa to pewnie by tylko powiedziała "#!$%@?" I tyle w temacie. Nie interesuje się niczym i nikim. #!$%@? czy nie i tak ma wszystko gdzieś. Jak sama nie chce to nikt jej nie pomoże niestety
@Kiv4s: Pamiętam jak ustawił cel na remont łazienki - 12k xD Ktoś mu wtedy wysłał donejta, że zarobił tyle kasy, że starczyłoby na 3 takie remonty a on nadal pieniądze ciągnie od ludzi. Daniel na to "Nie nie, ja juz całe pieniądze wydałem na remont pokoju i wyjazd z rodziną". Z resztą 12k na łazienke? To on chciał zrobić muzeum czy miejsce, gdzie mozna umyć tyłek? :D
@malostkowy136: Daniel nie zna innego życia, cały czas wychowywał się w rodzinie gdzie nie zdarzał się tydzień bez alkoholu, dlatego sam pije praktycznie codziennie. Jego matka jest alkoholiczką i pierwsze czego by od Daniela chciała, gdyby jej nic nie kupował, to właśnie alkoholu. Daniel patrzy na to z perspektywy dziecka, które daje mamie to czego najbardziej chce, a dla takich ludzi alkohol nierzadko staje się potrzebą większą niż nawet jedzenie.