Wpis z mikrobloga

  • 1
ma przejść do newsroomu TVP.info


Choć na pierwszy rzut oka może wydawać się inaczej, tak naprawdę to dla niej nobilitacja i forma awansu. Pomijając fakt że siedzenie na tyłku w studiu jest lepsze niż latanie z mikrofonem po Sejmie, to daję jej pół roku aż zacznie coś współprowadzić na antenie. Tak się robi karierę.
  • Odpowiedz
  • 0
@enzojabol Zależy od funkcji. Latanie z mikrofonem może mieć już za sobą, teraz przed nią komponowanie i redagowanie newsów (bo nie mam wątpliwości że to przejście nie jest za karę)

Poza tym, od paru miesięcy można zaobserwować próbę zrekonstruowania TVP.info na wzór TVN24, upodobnienie względem funkcjonowania i ramówki - czego by nie mówić o manipulacjach TVN etc. to dla wielu dziennikarzy przejście w kierunku TVN -> TVN24 jest zwyczajnie ciekawsze z
  • Odpowiedz
@kwmaster: @Joz: @Lukardio: Tęsknić nie będę. Biorąc pod uwagę fakt, że same Wiadomości TVP mają większą oglądalność niż jakikolwiek inny program TVPinfo to z perspektywy szarego Kowalskiego który nie siedzi non stop przy telewizorze i nie śledzi na bieżąco wiadomości to dobra informacja. Zawsze trochę mniej takiej hardkorowej manipulacji i stronniczości. Pytanie tylko, czy na jej miejsce przyjdzie ktoś jeszcze gorszy.
  • Odpowiedz
od czerwca będzie prowadzącą swojego programu


@slodki_jezu: Byłem zbyt hojny w szacunkach że pół roku aż wypłynie. Zapomniałem że od jakiegoś czasu żyjemy w innej rzeczywistości dziennikarskiej
  • Odpowiedz
@Joz: To pewnie dlatego, że od dwóch tygodni to Pobudzin zarządza TAI.

Natomiast Wyborcza podaje:

W redakcji „Wiadomości” można usłyszeć, że Bugała nie była samodzielną autorką, ponoć bardzo pomagała jej sama Marzena Paczuska, szefowa dziennika. – Nie tyle jej teksty poprawiała, ile pisała je od nowa – twierdzi jeden z reporterów „Wiadomości”.

Podobno Paczuska miała przystać na tę zmianę, bo holowanie Bugały zaczęło już ją męczyć.
  • Odpowiedz