Wpis z mikrobloga

Ten inpost to powinno się j#$ać. Zamówiłem kuriera przez internet, paczka za pobraniem, na koniec wyskakuje cena 17.5zł i niby wszystko w porządku, opłacam a tu druga opłata za "zamówienie kuriera" +6zł. To jeszcze nic, pomyślałem, że najwyżej zmienię kwotę pobrania, ale kolejny problem, bo nigdzie takiej opcji na stronie nie ma. Dzwonię na infolinię, osobę która odebrała ciężko nazwać konsultantem, zero kompetencji, profesjonalizmu, Pan Janusz nawet nie przedstawił się. Po zadaniu pytania po prostu cisza a następnie- rozłączył się. Dzwonię drugi raz, odbiera jakiś mirek i mówi, że on to się tym nie zajmuje i połączy mnie z działem IT, w porządku, czekam na przełączenie. Drugi raz się rozłączyli. Dzwonię godzinę później, odbiera różowy pasek i oznajmia mi, że nic nie da się już zrobić z kwotą pobrania, najwyżej mogę zrezygnować i czekać 14 dni na zwrot pieniędzy. Ciekawe ile będę czekał na kuriera, który odbierze ode mnie paczkę...Ostatni raz korzystam z ich usług.
#inpost #kurier #gownowpis
  • 3
Jak kalkulator na ich stronie przed złożeniem zamówienia mówi mi, że 17,5zł to tyle powinna wynosić usługa a nie takie lecenie w ch#ja. Zaznaczona jest opcja odbioru paczki przez kuriera oraz pobranie. Doładowuję konto, drukuję etykietę a następnie dowiaduję się, że czeka mnie +6zł dodatkowo. Możliwości szybkiego zwrotu pieniędzy czy zmiany kwoty pobrania brak. #gorzkiezale
Pobierz DKK1306 - Jak kalkulator na ich stronie przed złożeniem zamówienia mówi mi, że 17,5zł...
źródło: comment_ysbKkwdaUfaUJCLDdbnWotTOsYnjJs02.jpg