Wpis z mikrobloga

@system_shock skok na kasę to będą te dodatkowe skrzynki ze sklepu premium. Ciekawe czy będzie jakaś szansa żeby uzbierać całą kolekcję emblematów nie posiadając Hooda i nie kupując kontenerów czyli nie wydając na to kasy. Znając losowość WG będziemy mieli po 10 takich samych emblematów po dwóch dniach grindu :D
@Budo: Jak chcesz kupić Hooda na misje 19 maja to już szykuj lepiej ponad 400zł za najdroższy pakiet, bo mniejsze będą wchodzić do sklepu co kolejny tydzień (sam Hood już po czasie trwania kampanii). ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Budo
@FightMaker lepiej ani to, ani to i nie wspierać głupich pomysłów WG. O ile kampania na Graafa i konwoje były spoko to ta kampania wprowadza Pay2have. Pay2have powinno ograniczyć się do okrętów premium i konta premium a nie do zawartości czystego gameplayu takich jak szanse na wykonanie kampanii. No ale zobaczymy w piątek jak wygląda rng samych emblematów.
@system_shock: Kurde, każdy dostał przyzwoity okręt przemium i to nie jakieś zabawki 2 tieru. Ja nie narzekam, AGSem gra mi się bardzo dobrze, a Kamikaze to jedna z najlepszych łódek na swoim tierze :)
AGSem gra mi się bardzo dobrze


@Budo: bardzo fajny okręt, słyszałem wiele dobrego, w sumie same dobre rzeczy.

Kamikaze to jedna z najlepszych łódek na swoim tierze


...lecz wart jakieś 10 Euro, raczej słabo na 3 tygodnie grindu, nieprawdaż?