Wpis z mikrobloga

@Oskarek89: aczkolwiek jeździć musisz umieć w każdych warunkach, ja Ci na osobówka z podrzędnej wyleci, czy dziecko na ulica, czy nawet durny pies/kot to masz sobie poradzić, pomimo że z gaci będzie dolatywał smród
  • Odpowiedz
@KasparowGaming: Na czym zdawaliście, niby gladius i MT nie różnią się aż tak gabarytowo, ale coś czuję, że tu może być pies pogrzebany.

w Katowicach większość leciała na ósemce, jeden dzban nie dał rady przeprowadzić, potem wolny - dwa razy poległem xD. Nie pamiętam, żeby ktoś #!$%@?ł na dalszych zadaniach.

Ciekawostką natomiast był fakt, że po stylu uwalania ósemki mogłem poznać kolegów z tego samego OSK xD
Zrobiłem 2 godziny w
  • Odpowiedz
@Oskarek89: na odlewniczej? 2 tygodnie temu uwaliłem też wolny na Gladiusie, w środę druga próba na MT
@KasparowGaming: @RonPaul: słyszałem, że ostrzegają żeby nie szaleć, żeby nie mieć powyżej 60 ale chyba nie mogą oblać za zbyt wysoką prędkość, chyba ze masz 100kmh i musisz awaryjnie hamować za ominieciem przeskzody, wtedy moga podciągnąć pod stwarzanie niebezpieczeństwa
  • Odpowiedz
@Oskarek89: jesteś pewny, że nie mierzy prędkości? Zdawałem na Odlewniczej 2 lata temu i mierzyli Iskrą :) chociaż te pomiary są gówno warte - ale jednak, mierzą.

Powodzenia przy drugim podejściu, ja zdałem z 1. ale też stres był - polecam melisę :D
  • Odpowiedz
@KasparowGaming: Jaki wewnętrzny xDD W tamtym OSK na tamten czas nawet nie mieli Gladiusa. Uczyliśmy się na SV 650 (z prędkościomierzem w milach (30 i 50kmh było zaznaczone taśmą izolacyjną).

Kurs z Panem W wyglądał tak, że pokazał, że tu robimy ósemkę, trzeba zrobić 5 razy i robi się to przez dociskanie podnóżka aby zacieśnić zakręt. A. jedynka bez gazu, inaczej się nie da.

Jak poszedłem na doszkalające u Pana Piotra
  • Odpowiedz
@RonPaul: @KasparowGaming: nie ma nigdzie w przepisach określonej prędkości maksymalnej przy szybkim slalomie, nie sądzę by można było nie zdać z tego powodu, kolega chyba się "pomylił" :)

Dodatkowo warto pamiętać, że gdyby egzaminator chciał uwalić na podstawie pomiarów "suszarką" to można to śmiało zakwestionować - wg. przepisów prędkość średnia ma być >= 30km/h, a suszarka nie mierzy prędkości średniej tylko chwilową.
  • Odpowiedz
@KurzeJajko: ściskałem bo wtedy łatwiej mi, operuje tylko rękami - hop hop xD i już
ale wiem ze błąd zrobiłem taki że ciągle ćwiczyłem to z jadącego moto, wychodziło super, a ze stojącego to ćwiczyłem kilka razy dosłownie i tu pies pogrzebany XD inna prędkość itd
  • Odpowiedz