Wpis z mikrobloga

Z życia grafika ... #niesmieszne [K] [G]

[K] poproszę o wycenę zaprojektowania opakowania kartonowego na takieitakie, wykrojnik oraz informacje w załączeniu.
[G] 463,16 PLN netto + zakup zdjęć stockowych z serwisu fotolia.pl
[K] a co to za dziwne stawki, za co mam płacić, przecież dla pana to godzina pracy, zdjęcia pobrałam z google w załączeniu, mogę panu zaoferować 150 netto.
[G] ... (,)


#grafika #januszebiznesu
sorasill - Z życia grafika ... #niesmieszne [K] [G] 

• [K] poproszę o wycenę zapro...

źródło: comment_hmWxrzAN4MxnyobPUlosMDfrPLgt17Nj.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@sorasill: uciekaj najdalej jak możesz od takiego "klienta" xD życie stało się piękniejsze od kiedy takim typkom mówię żeby spadali ;d
  • Odpowiedz
@sorasill: ja bym sie podjal ale pod warunkiem ze kazda poprawka bedzie fakturowana co mozesz napisac w mailu.

Kumpel kiedys spisal umowe ze klient zapoznal sie z portfolio wykonawcy i zagadza sie na wykonanie projektu zgodnie z wizja artysty. Kazda poprawka płatna bez podawania ceny (cene podajesz przed wprowadzeniem poprawek)

Dostal jakiegos vw trasportera do wymalowania - machnal plamy bezposrednio z puszki bo troche sie za duzo napil i kase zgarnal.
  • Odpowiedz
@PeaceUN: nie dziękuje, klienci którzy płacą mało najczęściej mają maksymalne wymagania i milion poprawek. Nie ma co cwaniakować, rynek jest jaki jest - klienci są jacy są, ktoś się może tego prędzej czy później podejmie dla tej Pani ale ja sobie głowy tym zawracać nie będe.

Dodatkowo z takim podejściem (zdjecia z google, firma z dupy) strach tego tykać, niech sobie student zrobi do czynszu za pokój.

Dodatkowo moi klienci mają
  • Odpowiedz