Wpis z mikrobloga

#samsung #galaxys7 #gowno #tandeta #android

Ja #!$%@?. Właśnie, tak sam z siebie padł mi Galaxy S7 Edge. Po roku użytkowania zaczął migotać ekran. Pomstowałem na ten telefon przez ostatni rok za różne rzeczy bo przesiadłem się z iPhone 5S... ale tłumaczyłem sobie 'wiesz, masz nawyki...'... dzisiaj to przegięcie. Ekran wali mi jak stroboskop i robi dyskotekę. Jestem obecnie za granicą na służbowym wyjeździe, jutro mam 12 spotkań i będę miał prywatny stroboskop przy sobie.

#!$%@?ć Samsunga i jego gówno. Miałem lodówkę, telewizor, bluray tej marki i wszystko padło zaraz po gwarancji. Podkusiło mnie #!$%@? flagowca kupić bo Android, bo fajny, bo iPhone taki zły... #!$%@? w dupe wszystkim, którzy mówią, że iPhone to gówno. Pomijam fakt, że połowa zdjęć mi się nie wczytuje (białe kwadraty się robią), odtwarzanie muzyki przez bluetooth w aucie to jakaś porażka (w porównaniu do IOS) i jeszcze kilka innych uwag które opisywałem jakiś czas temu. W dupie tam, po powrocie wracam do pedałów i Apple. Trudno. Nigdy więcej tego gówna do ręki nie wezmę.

Pozdrawiam i przepraszam za żale.

  • 24
@zolcix: albo Ty masz szczęście... mam awersję do tej marki - zapomniałem napisać o Laptopie Ultrabooku i5 który kupiłem od Samsunga i też padł... 2 razy był w serwisie i dwa razy padło to samo, za trzecim razem napisali, że zalałem go wodą... szkoda strzępić ryja... nigdy z Lenovo takich historii nie miałem, nigdy z Dellem czy nawet Sony...
@soldado: więc sam widzisz, że nie masz porównania :) ja od zawsze używałem Apple (praktycznie od pierwszego iPhone 4) miałem zawsze iPhona i nigdy mnie nie zawiódł... co innego mogę powiedzieć o tym telefonie... no ale, może tak trafiłem... ogólnie Samsung w mojej opinii (potwierdzonej doświadczeniem) robi gówno za półceny rynkowej innych urządzeń...
@zolcix: nie dorabiam teorii, po prostu jestem #!$%@?, że dałem się namówić... jak pisałem, miałem lodówkę, telewizor, laptopa i bluraya tej marki i wszystko jest już dawno #!$%@? na śmieci bo padło zaraz po gwarancji. Dlaczego mam np. Lenovo komputer od 4 lat albo Della i wszystko śmiga? Dlaczego iPhone 5 który dałem żonie działa do dzisiaj, a to gówno padło? Rozumiem mieć pecha, ale to chyba przesada co?
@nadmuchane_jaja: eeeno jestes negatywnie nastawiony. Mnie w apple nie pasuje brak władzy nad ustawieniami i robienie z nich na siłę kultu. Córka ma ipada i tel 5kę i podoba mi się szybkość systemu. Ja naprawdę nie mam za co sie do samsunga przypieprzyć a już 7ka jest serio zajebista
@soldado: no nie wiem, wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach płacąc za produkt tyle pieniędzy mogę mieć wymagania, że przynajmniej nie #!$%@? się od tak po 12 miesiącach użytkowania... no ale dobra, idę spać...

p.s. ja używam tego i traktuję jako narzędzie, muszę mieć dostęp do danych w telefonie, emaila, smsów, tokena, etc. w dupie mam konfigurację i ustawienia 'tapet/apek', instalowania jakiegoś nietypowego syfu, etc. Jeśli kogoś to rajcuje i
@nadmuchane_jaja: jak sie nie szanuje rzeczy to nie ma co narzekac.

Miales tyle produktow Samsunga i wszystkie padly ojej... Osobiscie mam drugiego Samsunga S5 (pierwszego przycisnalem udem do oparcia i ekran pekl wiec moja wina trzeba naprawic), wczesniej Samsung i5800 (ma juz dobre 6 lat i smiga) do tego drukarka, nagrywarka, telewizor i odtwarzacz dvd.

Najlepsza czesc wypowiedzi: Wszystko dziala nawet po latach od uplyniecia okresu gwarancji.
@soldado: co kto lubi, ja w czasach studenckich potrafiłem spędzić 3 noce, aby skompilować gentoo ze źródeł, a później wlczyć przez miesiąc, aby zrobić na nim to co na Windowsie zrobiłbym pewnie od ręki... jarało mnie to, ale wyrosłem... dlatego dzisiaj cenię swój czas i jak płacę za produkt to ma on działać tak jak zapewnia producent, a nie być eksperymentalną zabawką za kupę kasy...
@soldado: może są droższe, może to ich marketing i wyciąganie kasy, ale porównujemy najlepszy telefon Samsunga do Apple... a tu już różnica w cenie nie jest taka duża... a w sieci dużo argumentów można znaleźć, że jednak ten Samsung to jakiś wybawiciel i każdy kto kupuje Apple to frajer... ja mam niestety inne doświadczenie i dlatego mnie to dziaiaj tak #!$%@?ło