Wpis z mikrobloga

Sprawdzam za darmo czy Wasze itemy są UNSAFE ! Po prostu wyślijcie trade na podany niżej tradelink, jak wszystko będzie ok. to odsyłam, jak nie to item idzie do utylizacji a pieniądze będą do odebrania w najbliższym kiosku ruchu !

https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=79666029&token=v5xeuTEp

a tak serio, to #!$%@? zastanawia mnie jaką amebą umysłową trzeba być, żeby się nabierać na różnego rodzaju scamy. Ale skoro jakieś zjeby nadal to praktykują, to ktoś musi to #!$%@? łykać... Itemu normalnie nie można sobie wymienić z kimś ogarniętym bo wszyscy, którzy dodają to #!$%@? scamerzy... To jest #!$%@? dramat.

#csgo #csgotrade
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@T0scik: #!$%@? przebrałem z gromady botów jednego typa. Niby ok. kosa cenowo podobna do mojej, po negocjacjach ziomek do mnie magiczne "Can I ask smth before trade ?". Mówię zajebiście. Straciłem 5min na negocjowanie czegokolwiek... On swoje o tych #!$%@? niebezpiecznych itemach co #!$%@? wybuchają w kieszeniach itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°) To mówię #!$%@?, potrzymam go trochę, nadziei narobię, może jakiegoś Janusza by okradł w
  • Odpowiedz
@iksioo: Jak ja gnije z tych gadek o podrabianych itemach. Gra z in-game itemami wartymi pierdyliard dolanów, ale nie #!$%@?. FAŁSZYWE ITEMY!!1!1! #!$%@? tam, że w ekwipunku masz jakąś koske BS i jakiegoś fajnego kałaszka. Bym mógł itemy podrabiać, to bym miał od #!$%@? wszystkiego.
  • Odpowiedz
@Michaukso: ale co to da ? Pajac pewnie konto codziennie zmienia :/ Tam gier nie było, same darmówki i w eq 1 kosa i kilka tańszych itemów. Znając życie przerzuca na inne konto co jakiś czas.
  • Odpowiedz