Wpis z mikrobloga

@Pro-Xts: Kurcze, też bym sobie połowił, bo ostatnio łowiłem z dziadkiem jak miałem z 15 lat, to dalej niż 10 lat temu. Może w niedalekiej przyszłości zmontuje jakiś zestaw.
Miałem wtedy poważny kołowrotek za 45zł i stary 40 letni spinning i też się ryby łapały. ()
@tahti: koszty wyrobienia karty, egz i opłaty za łowienie są dosyć wysokie ;\

W PZW to musi być beton nie do opisania. Przecież oni tam #!$%@? nic nie robią. Nic się nie zmieniło od dziesięcioleci w przepisach, uprawnieniu formalności. Od czasu do czasu zarybią na #!$%@? albo zarybią jezioro jakiegoś prywaciarza z PSL, który to odłowi sieciami.
@Pro-Xts: Poczytałem, kiedys osoba z kartą mogła udostępnić wędkę osobie do 14 roku życia, i na tej podstawie łowiłem z dziadkiem. No cóż, ciekawe jak to jest w DE, dokąd się niedługo wybieram. ;)
ciekawe jak to jest w DE


@tahti: Z tego co czytam to lepiej w Polsce kartę wyrobić - bo łatwiej, a tam na jej podstawie uzyskać licencje turystyczną. U nas na te egzaminy już kładą lachę co jest akurat logiczne bo w dobie internetu można wszystko sprawdzić od ręki, a nie wkuwać na pamięć okresy ochronne i inne bzdety. Coś jak z egzaminem z topografii miasta dla taksówkarzy. Po #!$%@? to