Wpis z mikrobloga

#epapierosy Patrząc na te zamieszanie sprawdziłem i na ft butelka 100ml z dobrocią o stężeniu 24mg kosztuje 9 usd czyli kiela 35 pln.I nasuwa się pytanie - czy to nie ubije białasa czy na żółty rynek raczej ?macie jakieś doświadczenie z liqidami z chin ?
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
Jest podobno jakaś żółta firma co robi bazy zdatne do użytku ale zapomniałem jak się nazywa (do 200mg mocy nawet)
  • Odpowiedz
@swiss: z Chin zamówisz nawet nikotynę o 99.9% stężeniu i wyślą Ci to jako beznikotynową glicerynę, wraz z oficjalnym atestem państwowej inspekcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.clivebates.com/regulators-and-the-compliance-fallacy-buying-99-nicotine-e-liquid-from-china/

Oczywiście nie polecam, bo przy takim stężeniu wystarczy 1 kropla wycieku na skórę/palec albo wdech oparów, żeby zginąć na miejscu i zwykle ten proces może mieć miejsce tylko w klimatyzowanym, filtrowanym, odseparowanym od części mieszkalnej, pomieszczeniu i tylko w kombinezonie
spluczka - @swiss: z Chin zamówisz nawet nikotynę o 99.9% stężeniu i wyślą Ci to jako...

źródło: comment_4cJLo8FwhxcvHLjwx6ORqAmQ7NLvORjs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@swiss: to zamów i zawołaj gdy już przyjdą (najlepiej każdą buteleczkę jako osobną przesyłkę), ja zamówię na próbę gdzieś indziej.. i zobaczymy w ten sposób skąd przesyłki docierają, a skąd - nie ;)
  • Odpowiedz
@Ofir-group w temacie zapytam z ciekawości, jako firma zamawiacie czystą nikotynę i rozcieńczacie do potrzebnego stężenia z glikolem, gliceryną i aromatami, czy macie jakiś inny sposób? Oraz skąd kupuje się nikotynę w Polsce do celów biznesowych? Chiny? Europa? Rosja? Inne?
  • Odpowiedz
@spluczka: @bartan1002: hangda podobno w tej samej fabryce co hangsen robione tak mod z ft pisał ale na reddicie ludzie piszą że to inne smaki. mam jeszcze litr samogona ale tak dla próby w dzisiejszej sytuacji warto sprawdzic . u mnie w sklepie 10 ml 20mg 5 euro
  • Odpowiedz