Wpis z mikrobloga

Byłem przekonany, że po seansie nowego Aliena pohejtuję go sobie razem z wami, a tu niespodzianka, bo w sumie mi się podobał. Także, to jest chyba pierwszy wątek na wykopie z pozytywną oceną xD #niepopularnaopinia IMO najgorszym, co mogło przydarzyć się Obcemu, to był Prometeusz, więc cieszy mnie niemal zignorowanie wątku inżynierów, a zamiast tego zrobienie letniego blockbustera. Może bez klaustrofobicznego klimatu, ale całkiem dobrze się oglądającego thrillera s-f z niezamierzonym humorem (nauka gry na flecie xD)
Więcej we wpisie: Nikt tak pięknie nie zabija jak on. O filmie "Obcy: Przymierze"

#aliencovenant #alien #film #filmy #kino #paranafilm
Paranafilm - Byłem przekonany, że po seansie nowego Aliena pohejtuję go sobie razem z...

źródło: comment_BN1CrvgdakkcQYQS9gtgB2QMXzuRT5Ge.jpg

Pobierz
  • 7
@WujekOprawca: A to, że jest płytki to dla mnie jest nawet zaletą ;) Trzy części Obcego też były płytkie, coś więcej próbowano zrobić w słabszej czwórce i tragicznym "Prometeuszu". Myślę, że film szczególnie nie spodoba się fanom tego ostatniego: oczekiwali wątku inżynierów, naukowych podstaw etc. Bardziej polubią go ci, którzy dobrze bawili się na Obcym 2.

Wyprzedzając powracające na wykopie zarzuty. Wyszli bez skafandrów, bo statek im sprawdził jaka jest atmosfera.
@Para_na_film: a ja mam problem z tym filmem, niby technicznie jest ok, ale jakoś tak reszta totalnie mnie nie porwała. W pierwszym Obcym te walki o przetrwanie budziły napięcie, tutaj po prostu przychodzi Alien, robi jeden ruch i giniesz. Mam wrażenie, że samego obcego potraktowano po macoszemu.