Wpis z mikrobloga

Mirki i Węgierki, po 6 latach od rozpoczęcia tworzenia gry ogłaszam rozpoczęcie BETA testów "Wars of the Heroes"!

Najnowsza wersja została wzbogacona o możliwość uczestnictwa w turniejach i akurat tak się składa, że w tym momencie dostępny jest jeden turniej.

ZASADY UCZESTNICTWA W TURNIEJU:

1. Wpisowe wynosi 1 USD.
2. W turnieju może wziąć udział tylko 4 osoby (decyduje kolejność zgłoszeń).
3. Zgłoszenie w turnieju polega na wniesieniu opłaty za pomocą dostępnej w opcjach turnieju płatności (tylko dla posiadaczy konta PayPal).
4. Połączenie z Internetem oraz przeglądarka internetowa obsługująca HTML5.

OPIS PLANOWANEGO PRZEBIEGU TURNIEJU:

Pierwszy etap turnieju obejmuje dwie rozgrywki 1 vs 1, w każdej rozgrywce bierze udział dwóch graczy (multiplayer). Po zakończeniu pierwszego etapu zostanie wyłoniona finałowa dwójka a następnie te dwie osoby rozegrają finał. Drugi
i za razem ostatni etap to właśnie finał w którym zostanie wyłoniony zwycięzca (pamiętaj - jesteś zwycięzcą!).

DODATKOWE INFORMACJE:

1. Wygrany/a bierze wszystko - całą kasę wpłaconą przez uczestników czyli 4 x 1 USD (kwota jest niewielka ze względu na wersję beta, w przyszłości planowane są turnieje dla większej ilości graczy z dużo wyższymi nagrodami).
2. Turniej rozpoczyna się gdy wszyscy uczestnicy uiszczą wpisowe lecz nie wcześniej niż dnia 2017-05-13 godzina 17:00.
3. Każdy etap będzie trwał minimum 24 godziny.

Dla wszystkich zainteresowanych gra dostępna jest pod adresem warsoftheheroes.eu

p.s.
Jeżeli korzystasz z opcji "Anonimowe logowanie" to pamiętaj aby się nie wylogowywać (możesz po prostu zamknąć okno przeglądarki) i nie zmieniać przeglądarki bo w przeciwnym wypadku stracisz dostęp do konta. Anonimowe konto można przekształcić w zwykłe konto wchodząc w "Profil" i ustawiając login oraz hasło.

  • 3
  • Odpowiedz
@WarsOfTheHeroes:
Fajna gierka, widzę potencjał. Nie mam czasu żeby się wciągnąć, ale przez kilka minut grałem i nie mam się do czego przyczepić, (choć parę drobnych poprawek by się przydało, ale to raczej kosmetyka) szczególnie podoba mi się płynna grafika - zero zacinek. Gratulacje.
  • Odpowiedz