Wpis z mikrobloga

TVN:

"- Nie chciałem, żeby wyciągał od Magdy wiele, bo wiedziałem, że ona nie powie. A jeżeli powie, to mogło się to się wiązać z jakimiś konsekwencjami, ponieważ zostałaby zrozumiana. Jeżeli faktycznie ktoś był winny z tamtej strony - opowiada Michał, przyjaciel Markusa, który nagrywał rozmowę. Markus dodaje, że zależało mu na tym, by choć trochę uspokoić dziewczynę.
"

To ma sens ale nie w tym przypadku bo było "nie wyciągaj tego od niej no nagrywam". Czyli nie chciał żeby coś było na nagraniu. A co konkretnie? To już powinna zbadać prokuratura.

Dalej jest:

"Chodziło o to, że cały czas robimy taką bajeczkę, że wszyscy na nią tu czekamy, przekonując ją do tego, żeby ona chciała dobrowolnie tutaj wrócić. Chcieliśmy zrobić wszystko, żeby jej myślenie było pozytywne, żeby do nas wracała, dlatego Maciek nie chciał, żebym na siłę wyciągał od niej informacje, żeby się nie zamknęła przed tym wszystkim - wyjaśnia partner zmarłej dziewczyny. (http://www.tvn24.pl)"

#!$%@? JEGO MAĆ! No ale mataczą. Ja #!$%@?. To w głowie się nie mieści. Teraz im się już sypie to wszystko. Mam nadzieje, że będą kolejne przesłuchania tych osób. Przecież ona chciała wrócic. Bajeczka, że na nią czekasz? Co jest #!$%@? z tym człowiekiem?

Dodajemy do tego, że w kontekscie całej sprawy zaczeli udzielac wywiadow gdy Ziobro objal nadzorem sledztwo. Wymknęło im się to spod kontroli. Teraz trzeba posprawdzać ich bilingi. Gdzie dzwonili i do kogo.

#magdazuk #magdalenazuk
  • 12
  • Odpowiedz
@Inforia: Najbardziej mnie irytuje to ich zachowanie kretyńskie.
Podejrzewają, że ktoś może być winny z tamtej strony i jednocześnie na luzie uważają, że wszystko spoko, teraz ona nie może gadać, bo jej przestępcy nie pozwalają, ale jutro powie wszystko koledze, a ta szajka złoży gardę i grzecznie gęsiego pójdzie do paki. No ludzie!
Jeśli są niewinni, to rezydent zmącił im w głowie, rozpowiadając komu tylko mógł, że to wariatka i zachowuje
  • Odpowiedz
"nie wyciągaj tego od niej no nagrywam


@Inforia: To nie jest poprawne tłumaczenie. On mówił coś w stylu, że ten nagrywający wie co ona mówi, więc żeby nie wyciągał. Jednak trzeba to dokładnie sprawdzić.

Nie wiem jak było dokładnie, ale takie szafowanie niepełnym tłumaczeniem jest kretynizmem.
  • Odpowiedz
@Inforia: Też nie wydaje mi się żeby był trollem. W ogóle jestem ciekawy jego informacji odnośnie tego, że sprawą zainteresowały się jakieś konkretnie nie wymienione amerykańskie służby. Wydaje się, że ten gość jest bardzo dobrze poinformowany.
  • Odpowiedz
@Inforia: Chore dla mnie jest już to że chłopak pozwala dziewczynie samej jechać w takie rejony. Rozumiem tłumaczenia, że nie mógł pojechac bo praca, może na siłę chciała tam jechać no ale mimo wszystko nie, nie w kraje muzyłmańskie gdzie ostatnio jest na nich powiedzmy "nagonka". W europie robią różna dziwne rzeczy, a co mogą zrobić samotnej dziewczynie na swoim terenie. Osobiście przyglądałbym się stanowi w jakim była bo wygląda to
  • Odpowiedz