Wpis z mikrobloga

@eshape55: ja czekam na redmi 4 prime 3/32 bo idzie do mnie wlasnie. Kupiony za 627pln :) nie wiem czy nie przesadziles z cena troche, no ale coz moze uda sie sprzedac :) powodzenia
1. Via banggood i szczwrze to zwisa mi gwarancja - wcześniejsze xiaomi (redmi 3 właśni) kupilem drozej w aze. Wlasnie dla gwwrancji... i co? Jak in wyslalem tel to sie wypieli bo zekomo "miał kontakt z ciecza" czego nie potwierdza serwis platny. Naprawa to pikus (gniazdo usb do wymiany za 100 pln ale chodzi o sam fakt).
2. Nie wiem, ale jest lepiej "spasowany". Mam 3ke i 4ke i 4 wyglada po
@Guilty no właśnie zwisa ci gwarancja co miałeś do czynienia z takim #!$%@? sklepem.
Jak kupujesz przez ibiygou to (już dwa razy był mój drugi tel- note 3 pro) na gwarancji najpierw wysyłasz tylko opis problemu a nie tel. Jak dosylasz telefon kurierem do Wrocławia to jeden dzień trwa serwis bo części są na miejscu i tel wraca do ciebie. Miałem już zmieniany soft i baterie na nowiutka w ten sposób .
@Guilty co do "spasowania" to generalnie mały problem bo owszem - jest 4 ladniejsza ale tel o tak siedzi w etui.
Ja xiaomi kupuje dla wydajności a nie dla designu - choć i z tym nie odstają od pozostałych