Wpis z mikrobloga

#magdazuk Nie czaje tego Markusa. Oczywiscie malo kto byl w takiej sytuacji, ale rozsadniejsze wydaje mi sie wystapic z odslonieta twarza a nie jak anonimowy informator i powiedziec cos w stylu "ludzie, opanujcie sie, pieprzycie bez sensu, a tu zginela moja dziewczyna, niszczycie mi zycie". Kogo to kolejne wyprane z emocji wystapienie przekona. Jako chlopak tej dziewczyny po tylu analizach tego filmiku przynajmniej na rezydenta bylbym #!$%@?, a nie "nikogo nie oskarzam, bo mnie tam nie bylo".
  • 11
@miknan: Ale on nie jest tobą. Różnie radzi się z stresem i emocjami. Są tacy którzy próbują się szarpać i tacy co siadają w kącie. Jak sprawą zajmują się organy ścigania to nie ma znaczenia co sobie mówi on, media, czy internety.
@miknan: ludzie wypsisuja ze chca go zlinczowac. Ze go zajebia itp.
My czytamy wykop ale duzo wiecej ludzi czyta grupy na fb. Wiem ze ciężko to sobie wyobrazić ale na wykopie jest o niebo wyzszy poIom niz tam. Jeśli on to czyta to nie ma co sie dziwić.

Nie chce go bronić ale tak to wygląda
@miknan wykop wyciągnął już z tego wszystko co się da. Teraz trzeba czekać, bo już nikt tu nie ma takich narzędzi jak policja i prokuratura żeby dowiedzieć się czegoś więcej
@miknan: Ale gdzie miał wystąpić? Zrobić lajwa na jutubie? Może i miał wcześniej propozycję, ale dopiero ilość anonimów go skłoniła. Na dodatek trochę głupio tłumaczyć się w mediach. Śledczy robią swoje, pewnie analizują też jego zachowanie, ale to co on mówi nie ma jakiegoś znaczącego wpływu na tok sprawy, raczej.