Wpis z mikrobloga

@superduper5 Uzależnić możesz się od wszystkiego. Kwestia czy jesteś w stanie to zobaczyć przed samym uzależnieniem i potem kontrolować i przestać. Jak musisz brać co miesiąc czy 2, czy pół roku to nadal jesteś uzależniony.

Słowo musisz jest kluczem do wszystkiego.

A czy są takie osoby, jasne że tak. Zależy na ile pozwolisz wpływać temu na życie i podejmowane decyzje.
  • Odpowiedz
@Fokabezoka: Generalnie można, ale według mnie co do niektórych raz na miesiąc to zbyt często. Inna kwestia, że różny syf może być w środku (chyba, że sprawdzone).
  • Odpowiedz
@superduper5: Mefka - może być ciężko, bo ma spore właściwości uzależniające, raczej w MDMA celuj jak już musisz albo bardzo chcesz.
Generalnie zasada jest taka - nie bierz nigdy więcej niż 2 dni pod rząd, wtedy masz mniejsze szanse, że #!$%@? się w uzależnienie.
  • Odpowiedz
@chap95: @pelen_spokoj: generalnie bardzo duzo jadlem mefedronu (akurat tutaj to pseudo mefedronu co sprzedaja "dilerzy", 4 miesiace teraz nic nie jadlem i tak kurde troche kusi zeby zamowic prawdziwego mefedronu (nie jadlem go bardzo dawno). A MDMA ogolnie jest zajebiste, mefon jedynie bardziej #!$%@? (ale juz nie pamietam). Ogolnie spoko bo robie jako programista, ale mozna powiedziec ze jestem troche uzalezniony i nie bede klamal - chodze na silownie, mam
  • Odpowiedz
  • 2
#!$%@? się prędzej czy później, znam multum osób które zmarnowały sobie dotychczasowe życie przez ćpanie ww. drugow. Pierwsze siadzie Ci psychika, pózniej organizm. Im wcześniej się ogarniesz tym lepiej. Sport, dobre żarcie i inne rozrywki Cię oderwą i nie będziesz chciał wracać :) powodzenia
  • Odpowiedz
  • 0
Zawsze ten sam cykl. Raz na miesiąc, a jak powtórzysz co weekend to nic Ci nie zaszkodzi, później przerwa, a skoro zostało to walniesz na dobry humor. I kończysz ze zryta głową :)
  • Odpowiedz
@superduper5: Skąd niby 4mmc ogarniesz? Nie swiruj, nikt tego nie syntetyzuje, jak już to na wlasny użytek i to musi być hobbysta pasjonat mefu, bo zarobkowo tego się nie opłaca robić, zreszta niebezpieczne, ryzykowane ect. Nie daj sobie wkręcić, ze ktoś Ci to puści za cenę mniejsza niż koks, bo po tyle lata prawdziwy mef, ten którego od lat nie ma. To na darknecie nie jest tez mefedronem ;)
  • Odpowiedz