Wpis z mikrobloga

@Primusek Ale to tylko głupie plusy chociaż wierzę, że dla atencjuszek znaczy to wiele... To nie jest dowód na to, że mamy się tu lepiej niż wy. Czytam wykop od jakiegoś czasu od miesiąca mam konto i jak narazie jako kobieta stwierdzam, że spotkało mnie więcej agresji ze strony mężczyzn. Coś w stylu "co ty tutaj robisz?!" "nie masz prawa głosu!"
@Merylin mnie nie. Taki sam jak inni user.
Edit.
Ja się czuje tu normalnie. Faceci walą prosto z mostu a nie #!$%@?ą kocopoły jak baby. Nie mówią świetnie wyglądasz nie martw się chociaż masz 100 kilo. Jesteś debilem to tu Ci to szybko uświadomią. Bez fochów i innych babskich pierdów
@Merylin: Mając porównanie z moim różowym - z jednej strony często widzę, że jakiś pleb uważa się za uprzywilejowanego w dyskusji tylko dlatego, że ma penisa, chociaż argumentów nie raczy użyć (bo najprawdopodobniej nie jest w stanie). Z drugiej strony, czasem coś przyjdzie nam do głowy (a nawet konkretnie mi) i to ona postuje i dostaje setki plusów, bo gdybym ja to zrobił, to byłby jeden z tysięcy niezauważonych wpisów na