Wpis z mikrobloga

Mirki, krótka piłka - dla Ojca moto. Ostatni raz jeździł jak był młody i woził laski, wspomina z sentymentem, powiedział mi dopiero jak kupiłem motor swój. Ma B czyli #125cc.
cbf125 czy ktm duke? Ma być niespodzianka.

#motocykle
  • 36
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: Problemem VanVana jest tylko to, że za bardzo nie idzie po prostej (90km/h to taki maks, powyżej już się robi niefajnie - na miasto spoko, poza miastem wciąga pod pierwszego wyprzedzającego busa) - nawet wersja 200cc (do niedawna tylko w Japonii) ma taką samą prędkość maksymalną jak 125cc :C Ale po zjechaniu z drogi jeździ się super :)

@cobaltBlue: Ja mojemu kupiłem takiego i mi spokoju nie
Marrond - @Kick_Ass: Problemem VanVana jest tylko to, że za bardzo nie idzie po prost...

źródło: comment_AlIQIjuC7S84ly8xgGlMBtjFzzZkkmBW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Marrond tak prędkość to zazwyczaj jest wszystko co komfortowo osiągają 125-tki, nie ma w tym nic dziwnego. Moim zdaniem van van jest generalnie mały , i nie nadaje się na komfortową jazdę dla osoby o wzroście powyżej 180cm
  • Odpowiedz
@Kick_Ass:

tak prędkość to zazwyczaj jest wszystko co komfortowo osiągają 125-tki, nie ma w tym nic dziwnego.

No nie do końca, raczej ograniczenia konstrukcyjne. Repliki z lepszym silnikiem zbierają się dużo lepiej, ale 100km/h to jest maks który lecą. Co do 125cc, ja na razie mam piździka-zamiennika (Derbi Terra Adventure 125cc - 15bhp, 11kW i 120kg) przed następnym zakupem (Kawasaki Versys-X 300) i to leci 130km/h na prostej ( ͡
Marrond - @Kick_Ass: 
tak prędkość to zazwyczaj jest wszystko co komfortowo osiągają ...

źródło: comment_LuW6kAYwhSxIK3kasBf6cegqWZkeLTLS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Marrond masz Derbi??? I się nie chwalisz? Najfajniesza 125-tka.na rynku, weź zrób wpis i opisz trochę ten wynalazek, @tosyu się zainteresuj.bo to jest.moto idealnie w twoje gusta.
  • Odpowiedz
@cobaltBlue: Oczywiście że KTM, tylko wymyśl jakieś akcesoryjne siodło bo jak stary trochę pojeździ to już braciszka mieć nie będziesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie rozumiem w ogóle o co ten ból dupy, że za nowoczesny....Widzieliście kiedyś jakiegoś faceta który wchodzi do salonu ferrari, patrzy na enzo i mówi za nowoczesny jak dla mnie - nie macie może syreny?

Jeśli ojciec pamięta motocykle ze sprężyn
  • Odpowiedz
Nie rozumiem w ogóle o co ten ból dupy, że za nowoczesny....Widzieliście kiedyś jakiegoś faceta który wchodzi do salonu ferrari, patrzy na enzo i mówi za nowoczesny jak dla mnie - nie macie może syreny?


@wojtoon: Enzo, srenzo - tylko Testarossa!
  • Odpowiedz
@cobaltBlue:

Przede wszystkim dopasowany do wzrostu, sporo setek jest małych fizycznie.

Czopery 125 to bym sobie darował, każdy udaje że ma duży silnik, jest w tym pewna pretensjonalność i jednocześnie nie ma żadnych
  • Odpowiedz