Wpis z mikrobloga

To co pokazał #stonoga pokazuje tylko, że wam wszystkim brakuje racjonalności, byleby tylko komuś #!$%@?ć. Zajeżdza Hate Train do zajezdni i całe mirko wsiada. Nie liczą się fakty, zdrowy rozsądek, wstrzymanie opinii by poznać wszystkie strony konfliktu i podejść do tego z rozsądkiem.. nieee, zaczyna się wylew treści typu

STONOGA TO GRUBY DEBIL (napisane przez piwniczaka z bmi 30)

STONOGA OSZUKAŁ (#!$%@? że chodzi o kwoty rzędu setek tysięcy czy milionów zł - czy gdyby was było stać by zostać #!$%@? na taki hajs wysyłalibyście swoje żale do prasy i netu czy woleli zatrudnić adwokata i założyć z góry wygraną sprawę, jeśli oszustwo było tak oczywiste?)

STONOGA UPADŁ SAM I ZWALA NA POLICJĘ HAHA JAKA BEKA (wg tego co czytałem Stonoga miał innego koloru koszulę jak trafił do aresztu. sam dobrowolnie poddał się karze - by robić cyrk? po wideo nie można jednoznacznie stwierdzić czy to on dzięki temu, że policja udostępniła info o tytule "znany biznesmen" "zbigniew s. "co z automatu wszystkim sugeruje że to Stonoga, ale zamazała twarz. Nawet jeśli to on, facet jest chory, mógł prosić o leki i z wycieńczenia stracić siły. albo zostać zaćpany )

Oczywiście, to tylko przykłady, jak nie należy brać rzeczywistości taka jaką jest. Oczywiście to wszystko hipotezy - ale chciałem pokazać jak rzeczywistość może się różnić od tego co uważacie za prawdę, przekazywaną w masowym przekazie i poniekąd kształtującą wasz odbiór rzeczywistości.
Sam miałem może trochę głupią wiarę w stonogę jeszcze jakiś czas temu, mój entuzjazm co do jego osoby opadł, ale staram się interpretować wszystkie fakty które znam, nie jak wy wszyscy, pokazywać palcem i wrzeszczeć. Trochę ogłady. Mimo wszystko pomógł 200 osobom. To więcej osób, niż którym wy powiedzieliście "miłego dnia" w ciągu całego życia. Trochę rozumu i godności człowieka. Czym nawet Korwin się nie popisał, bo oskarżył go o bycie agentem. Co było głównym powodem dla którego ZS się poddał
#oswiadczenie #takaprawda #shitwykopsays
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z dziećmi co czytają tylko nagłówki i wyciągają z tego wnioski i hipotezy nie ma sensu dyskutować.
Mnie też rozbawil ten okradziony na ponad 2 bank
  • Odpowiedz
@TymRazemNieBedeBordo: Chodzi o to, że w lotto ktoś tam co jakiś czas coś wygra. A Stonoga losował samochody, które "wygrywali" jego znajomi. Zabieg był nawet ciekawy, ale o tym już pisałem. To po pierwsze. Druga sprawa udziałów - to było zwykłe, pospolite oszustwo. Nagle się okazało, że firmy to podpucha, przeszły na słupa i tyle. A kasy z udziałów nie ma i nie będzie.
  • Odpowiedz
@semperfidelis: Lotto też jest ustawione właśnie. No ale fakt o ile z autami można polemizować (zbiórka szła na charytatywny cel), tak te udziały to #!$%@? konkret. Wiem że cześć hajsu zwrócił, choćby tego z PayPal.
No ale kupno udziałów to już taka gra, gdzie jak nie znasz się to nie bierzesz udziału, na giełdzie mocniej potrafią przeorac dupe i nie ma że boli
  • Odpowiedz
@TymRazemNieBedeBordo: CO jak co ale twoje hipoteza odnośnie zatrzymania jest chora i nietrafna film który emituję superstacja był wyemitowany ponad rok temu , był wtedy zatrzymany odnośnie upublicznienia afery taśmowej jeżeli masz problem z stwierdzeniem przeszłości stanu faktycznego to trudno nie wybiegaj w przyszłość .
  • Odpowiedz