Wpis z mikrobloga

jak patrzę ile czasu musiało upłynąć, ile manipulacji, kłamstw, trollingu, pr-owania swojej frakcji politycznej metodami #!$%@?ńskimi, aby ta imitacja użytkownika jaką był Ospen dostała perma. jak bardzo trzeba przegiąć pałę, ba, ile czasu trza ją napowyginać na wszystkie strony, aby trafić tam gdzie miejsce szkodnika czyli na samym dnie ciemnej dupy, gdzie Mirko nie dociera już.

A to tylko jeden z chmary, jaka otacza niczym ciepłe kupsko potężnej maciory wykop i mirko, propagując zmanipulowaną wersję świata i wydarzeń. Jakby jeszcze był w jakiejs partii, zarabial na polityce, ale on pewnie nawet 15groszy za wpis nie dostawał bo taka #!$%@? robi to dla samej idei, albo podbudować swoje ego bo mu już fiutek nie staje, kobietę miał tylko w PNG i siódmy rok szuka pracy, a ledwo trzydiestkę skończył. Sfrustrowany uznał, że pokaże światu iż potrafi wielką kulę gówna wepchać na everest po to tylko aby ją tam wepchać. Nic mu w życiu nie wyszło, więc satysfakcje czerpie tylko z tego, że zemści się po cichu z piwnicy na ludziach poprzez dezorinformowanie jak największej grupy ludzi i nakłanianie do własnych, upośledzonych jak on sam poglądów.

ja mam na czarnolisto tag #polityka bo rzetelne opinie tu toną w szambie prowokacji o tak dużej skali, że nawet sama moderacja portalu czasem kilka dni rozkminia czy cos jest prawdą z tych nowych gorących wpisów. tylko że cały internet, każden jeden portal informacyjny stoi po czyjejś stronie, kiedyś wykop/mirko jako jedyne było źródłem w miarę obiektywnych wiadomości, rzeczowych dyskusji o bieżących sprawach itp. dopóki pokolenie nieudaczników ze stulejkami, impotentami z mordami w syfach, pracujących za groszę w robocie której nienawidzą, zamiast zacząć się rozwijać w jakikolwiek sposób, mszczą się syfiąc w interrnecie mieszaniną kału, moczu, spermy i boba z żydowskiej dupy po niefartownym piernięciu.

#!$%@? mnie czyt ktoś jest konserwa, lewak, korwinista czy kawałem jakiegoś radykalnego ciula, jeżeli życie poświęcasz na manipulacje, kłamstwem budujesz swe ego, całe dnie kreujesz błędne info aby stało się wreszcie faktem - weź #!$%@? chociaż powiedz to komuś ze swojej ukochanej partii politycznej, może zaczną ci przynajmniej płacić po 2,50zł za 3000 postów, i za czterysta lat może wreszcie wyprowadzisz się od matki, a i dożyjesz czasów robotów do ruchania i zjadając listek wiagry wreszcie poruchasz coś innego niż schabowego w kaloryferze.

zbanowanie ospena nie zmieni na wykopie #!$%@? NIC bo ich są tysiące, a ta #!$%@? odrodzi się w kilku wersjach pewnie

#4konserwy #neuropa #polityka #tangodown #stobanowdlalewakow #wykop
  • 3