Wpis z mikrobloga

#magdazuk #csiwykop #magdalenazuk
Przepuściłem przez różne filtry domniemaną sekwencję "zgwałcili mnie". Ogólnie uporządkowałem wszystkie wypowiedzi Magdy i tylko Magdy. Wyciąłem pozostałe rzeczy. Także wszystko co tylko wypowiedziała, powinno się tu znaleźć:
https://instaud.io/W7x

No i według mnie, to jest "Zgwałcili mnie". Ciężko coś innego wpasować. Ciężko to wydobyć, bo coś się akurat w tym momencie nakłada w podobnym paśmie częstotliwości.
Jestam jeszcze tekst: "Idź do pracy, bo ja nie wrócę... chyba."
Oraz: "Oni trzymają telefon i nie mam jak ci powiedzieć"
  • 15
  • Odpowiedz
@Syntax: A co innego to mogło być? #!$%@?, przecież ta sprawa jest tak prosta, ze inne kraje sie z nas śmieją pewnie za to, że ani ambasada ani nasz rząd nie reaguje xD Nie, żeby sama "zainteresowana" nie miała niczego za uszami xD
  • Odpowiedz
@Syntax: dla mnie przerazajace jest to nagranie, kiedy jej forsuje powiedz cos sie stalo splata rece jakby chciala powiedziec "mam zwiazane rece, nie moge o tym mowic", a potem kiedy chlopak ja pyta kto ci to zrobil pare razy (na poczatku jedna reka i jakby niepozornie) przejezdza reka po wlosach tam, gdzie sa zakola, potem obydwiema rekami, a potem juz bez #!$%@? zaslania swoje wlosy po czolo obydwiema rekami, tuz
  • Odpowiedz
@frogfoot: Ale możemy spróbować się dowiedzieć czegoś, skoro chcemy sami. ;) Akurat dźwiękiem zajmuję się od dawna, tyle że nie w kontekście kryminalistycznym. Zawsze musi być ten pierwszy raz. ;P
  • Odpowiedz